Partnerstvo Spiša

Ekonóm projektu

15.03.2019Partnerstvo Spiša
Miesto práce:Slovensko
Košický kraj
okres Spišská Nová Ves
Typ pracovnej ponuky:Administratíva,Ekonomika, financie, účtovníctvo,Výroba;Ekonóm
Ponúkaný plat (základná mzda):6EUR/hod.
Termín nástupu do práce:1. 4. 2019
Druh pracovného pomeru:vedľajší
Počet voľných miest:1

Iné výhody:

Pracovný pomer na kratší pracovný čas: 30 hodín mesačne

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
6 € za hodinu

Dátum nástupu:
1. 4. 2019

Dátum pridania ponuky:
13. 3. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
14. 3. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na kratší pracovný čas
počet hodín za týždeň: 30

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistikaPersonalistika, administratíva a služby zákazníkom

Informácie o sprostredkovaní:

Termín výberového konania:19. 3. 2019Informácie pre záujemcu:V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite, prosím, štruktúrovaný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov podľa platnej legislatívy na e-mailovú adresu kontaktnej osoby, alebo si telefonicky dohodnite osobný kontakt. K účasti na výberovom konaní budú pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície.

Náplň (druh) práce
- vedenie účtovníctva
- kontrola formálnej a obsahovej správnosti účtovných dokladov
- komplexné vedenie personálnej agendy a mzdového účtovníctva
- spracovanie mesačných výkazov poistného, štvrťročných prehľadov, evidenčných a zápočtových listov
- zastupovanie a komunikácia vo vzťahu k poisťovniam, daňovému úradu a príslušným inštitúciám
- sledovanie legislatívnych zmien v pracovnoprávnej oblasti a ich aplikácia do praxe
- ročné zúčtovanie dane a zdravotného poistenia
- spracovanie daňových priznaní
- štatistiky, analýzy, reporty a ostatné náležitosti v závislosti od potrieb projektu

Pracovné miesto vhodné aj prezdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Vhodné pre absolventov:Nie

Pracovné miesto vhodné aj pre

zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • informačná gramotnosť
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť
  • organizovanie a plánovanie práce

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Internet - vysoká

Ďalšie požiadavky:

- skúsenosti s vedením účtovníctva pre mimovládne organizácie
- výhodou je prax s vyúčtovaním neinvestičných projektov financovaných z EŠIF (najmä z ESF)

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • spoľahlivosť
  • iniciatívnosť
  • cieľavedomosť

Levočská 412
05201 Spišská Nová Ves
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 4
Ponúkaná mzda: 6 EUR
Inzerent:Partnerstvo Spiša
Zverejnené pre lokality:Slovensko Košický kraj