Detský domov Kolíňany

Profesionálny náhradný rodič

10.03.2019Detský domov Kolíňany
Miesto práce:Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nitra
Kolíňany
Hlavná 499
95178
okres Nitra
Typ pracovnej ponuky:Civilná ochrana a bezpečnosť,Služby;Domáca opatrovateľka
Ponúkaný plat (základná mzda):728EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný
Počet voľných miest:1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
728 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
17. 1. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
25. 2. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Sociálne služby

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Zoznam požadovaných dokladov pre prihlásenie sa na pracovnú pozíciu profesionálneho náhradného rodiča:
a) žiadosť o zaradenie do výberového konania s uvedením čísla výberového konania VK č.2
b) fotokópia vysvedčenia, diplomu alebo iného rovnocenného dokladu o najvyššom
dosiahnutom vzdelaní
c)fotokópia dokladu o absolvovaní prípravy na profesionálne vykonávanie náhradnej starostlivosti
d) profesijný štruktúrovaný životopis s uvedením celkovej doby dosiahnutej praxe,
e) výpis z registra trestov, vrátane výpisu z registra trestov partnera nie starší ako 3 mesiace
f) písomný súhlas partnera na výkon PNR
g) doklad, prípadne čestné prehlásenie preukazujúce že nehnuteľnosť uchádzača spĺňa podmienky zákona č. 124/2006 Z. z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci v znení neskorších predpisov a iné s tým súvisiace platné bezpečnostné predpisy
h) písomné čestné vyhlásenie o pravdivosti všetkých údajov uvádzaných v žiadosti
i) motivačný list
f) písomný súhlas dotknutej osoby so spracovávaním osobných údajov za účelom posúdenia vhodnosti kandidáta na inzerovanú pracovnú pozíciu v súlade s ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z .z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Termín podania žiadosti o pracovnú pozíciu spolu so všetkými požadovanými dokladmi je do 15.03.2019 . V určenom termíne ich zasielajte na adresu detského domova, ktorý je uvedený v texte inzerátu. Po tomto termíne budú Vaše žiadosti posúdené a vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Náplň (druh) práce
zamestnanec detského domova, ktorý poskytuje starostlivosť určenému počtu detí vo svojom domácom prostredí v zmysle § 51 ods. 1, písm. a) zákona č. 305/2005 Z. z. o sociálnoprávnej ochrane detí a sociálnej kuratele a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a v zmysle § 52 zákona č. 311/2001 Z. z. Zákonník práce v znení neskorších predpisov

Vhodné pre absolventov:Nie
Vodičský preukaz:B

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

znalosť príslušných zákonov, najmä Zákon č. 305/2005 Z. z. o sociálnoprávnej ochrane detí a sociálnej kuratele a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Doplňujúce požiadavky:
občianska bezúhonnosť,
vodičský preukaz sk. "B"- aktívny vodič.

Osobnostné predpoklady
  • empatia
  • komunikatívnosť
  • trpezlivosť

Hlavná 499
95178 Kolíňany
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 30
Ponúkaná mzda: 728 EUR
Inzerent:Detský domov Kolíňany
Zverejnené pre lokality:Slovensko Nitriansky kraj Nitra