KUEHNE + NAGEL, s r.o.

Disponent námornej prepravy - import

15.04.2019KUEHNE + NAGEL, s r.o.
Miesto práce:Slovensko
Košický kraj
okres Košice
Košice-Juh
Rozvojová 2
04001
Typ pracovnej ponuky:Špedícia, doprava a logistika;Disponent
Ponúkaný plat (základná mzda):950EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný
Počet voľných miest:1

Iné výhody:

• práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
• možnosť vzdelávania a odborného rastu,
• sick day,
• príspevok na dopravu,
• stravné lístky nad rámec zákona,
• pitný režim + ovocie na pracovisku,
• príspevok na športové aktivity (karta Multisport),
• zľavy na divadelné predstavenia,
• moderné a príjemné pracovné prostredie.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
950 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
15. 4. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
15. 4. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 36

Pracovná oblasť:

DopravaLogistika, skladovanie a poštové služby

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Pozíciu obsadzujeme na zástup počas materskej a rodičovskej dovolenky.

Ďakujeme všetkým záujemcom o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať budeme len záujemcov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Náplň (druh) práce
Do nášho košického officu na oddelenie námornej prepravy hľadáme nového kolegu, ktorého hlavné pracovné činnosti budú zahŕňať:
• zabezpečovanie činností spojených s obstaraním námorných prepráv,
• aktívna komunikácia so zákazníkmi a dopravnými spoločnosťami,
• poskytovanie poradenstva zákazníkom v oblasti špedičných a colných služieb,
• kompletné vedenie špedičného prípadu a s ním súvisiacej dokumentácie,
• dojednávanie prepravných podmienok s dopravcami,
• vyhľadávanie spoľahlivých dopravcov na zabezpečovanie dopravných služieb.

Ponúkané výhody
• sick day,

Vhodné pre absolventov:Nie

• sick day,

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

* výborné komunikačné schopnosti - verbálne aj písomne
* schopnosť pracovať v tíme aj samostatne,
* schopnosť presného dodržiavania postupov a pravidiel,
* vysoké analytické schopnosti,
* schopnosť sústrediť sa a odolnosť voči stresu,
* proaktívny prístup, rozhodnosť,
* organizačné schopnosti,
* skúsenosti z oblasti námornej, leteckej alebo pozemnej prepravy su vítané,
* orientácia na zákazníka a na biznis.

Vajnorská 100/B
83104 Bratislava-Nové Mesto
Slovensko

Počet videní: 2
Ponúkaná mzda: 950 EUR
Inzerent:KUEHNE + NAGEL, s r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Košický kraj Košice