Sociálny dom ANTIC n.o.

Pracovníčka v práčovni

18.05.2019Sociálny dom ANTIC n.o., Bardejov
Miesto práce:Slovensko
Prešovský kraj
okres Bardejov
Bardejov
Pod papierňou 71
08501
Typ pracovnej ponuky:Služby,Textilný, kožiarský a odevný priemysel;Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle,Pomocný pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda):535EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný
Počet voľných miest:1

Iné výhody:

Práca v príjemnom prostredí a kolektíve. Stravovanie zabezpečené priamo v zariadení. Zaškolenie a ďalšie vzdelávanie podporované.

K hrubej mzde je každý mesiac pridávaná pohyblivá zložka mzdy - osobné hodnotenie zamestnanca. Taktiež sú poskytované mzdové zvýhodnenia za prácu v sobotu a nedeľu, za prácu v noci a za odpracovaný sviatok.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
535 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
17. 5. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
17. 5. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaRemeslá a osobné služby

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Zo zaslaných žiadostí a životopisov budú vybraní uchádzači pozvaní na osobný pohovor, ktorý sa uskutoční v Sociálnom dome ANTIC n. o., Bardejov.

Náplň (druh) práce
- perie odevy klientov, pracovné odevy zamestnancov, posteľnú bielizeň, deky, vankúše, paplóny, obrusy atď.
- používa čistiace a dezinfekčné prostriedky podľa plánu dezinfekcie
- podľa potreby začisťuje znečistené prádlo
- žehlí vysušené prádlo

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Vhodné pre absolventov:Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • organizovanie a plánovanie práce
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • samostatnosť
  • rozhodovanie
  • tímová práca

Ďalšie požiadavky:

Hľadáme kolegyňu/kolegu s pozitívnym prístupom k práci a k seniorom.

Poprosím o zasielanie životopisov a žiadostí o prijatie do zamestnania spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na uvedenú e-mailovú adresu:email

Ďakujeme.

Osobnostné predpoklady
  • cieľavedomosť
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • precíznosť (presnosť)
  • trpezlivosť
  • spoľahlivosť
  • praktické myslenie

Kontaktné údaje:

Sociálny dom ANTIC n.o., Bardejov
08501 Bardejov
Slovensko

Počet videní: 1
Ponúkaná mzda: 535 EUR
Inzerent:Sociálny dom ANTIC n.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Prešovský kraj