Inštitút pre pracovnú rehabilitáciu občanov so zdravotným postihnutím

Miesto práce:Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Karlova Ves
Mokrohájska 1
84240
Typ pracovnej ponuky:Pomocné práce a brigády;Upratovačka
Ponúkaný plat (základná mzda):Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce:19. 8. 2019
Druh pracovného pomeru:vedľajší
Počet voľných miest:1

Iné výhody:

Práca v stabilnej organizácii verejnej správy , dobrá dostupnosť, týždeň dovolenky naviac ako stanovuje ZP, vlastná jedáleň zdravé stravovanie

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Dátum nástupu:
19. 8. 2019

Dátum pridania ponuky:
17. 5. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
17. 5. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na kratší pracovný čas
počet hodín za týždeň: 30

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnania

Náplň (druh) práce
Upratovanie na pridelenom úseku v budove IPR administratívne priestory kancelárie, triedy SOŠ

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:15
do 14:15

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Vhodné pre absolventov:Nie

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť
  • manuálna zručnosť
  • samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

v prípade vybraného uchádzača vyžadujeme čistý výpis z registra trestov a potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti na danú prácu.

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť

84240 Bratislava-Karlova Ves
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 9
Inzerent:Inštitút pre pracovnú rehabilitáciu občanov so zdravotným postihnutím
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava