Bidfood Slovakia s. r. o.

Fakturantka

09.06.2019Bidfood Slovakia s. r. o.
Miesto práce:Prešov
Typ pracovnej ponuky:Administratívny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda):728EUR
Po zapracovaní možná úprava mzdy na 800 € brutto
V prípade výkonu práce v noci prináležia ku mzde nočné príplatky vo výške 1,20 €/hod
Termín nástupu do práce:od 17.6.2019
Druh pracovného pomeru:hlavný
Termín ukončenia výberového konania:16.6.2019
Počet voľných miest:1

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• fakturácia
• spracovávanie objednávok od zákazníkov
• vystavovanie dokladov pre zákazníkov
• príprava dokladov na inventúru
• zastupovanie pracovníčky recepcie v prípade jej neprítomnosti
• práca v trojzmennej prevádzke

Iné výhody:

• perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• pravidelné prehodnocovanie mzdy
• po zapracovaní navýšenie mzdy
• možnosť stravovania sa priamo v jedálni spoločnosti
• organizovanie firemných podujatí pre zamestnancov spoločnosti
• zvyšovanie kvalifikácie

V prípade, ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, doručte nám Váš štruktúrovaný životopis emailom naemail

Kontaktovať budeme iba vhodných kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pracovnú pozíciu.
Ďakujeme za porozumenie.

Bližšie informácie o spoločnosti nájdete na: https://www.bidfood.sk/

Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete na: https://www.bidfood.sk/o-nas/gdpr-obchodni-partneri

Minimálne požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov:Áno
Vodičský preukaz:B

- komunikačné a organizačné zručnosti
- samostatnosť, rozhodnosť, flexibilita, spoľahlivosť

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Bidfood Slovakia s. r. o. je najväčším distribútorom mrazených, chladených a čerstvých potravín i nepotravinárskeho tovaru na Slovensku.

Oblasť pôsobenia:

Veľkoobchod s inými potravinami vrátane rýb, kôrovcov a mäkkýšov

Adresa:

Piešťanská 2321/71
Nové Mesto nad Váhom
Slovenská republika
www.bidfood.sk

Kontaktné údaje:

Ing. Zuzana Ivanová
Piešťanská 2321/71, Nové Mesto nad Váhom, 91501, Slovenská republika
Tel: 0903/417 171

Počet videní: 10
Ponúkaná mzda: 728 EUR
Inzerent:Bidfood Slovakia s. r. o.
Zverejnené pre lokality:Slovensko Prešovský kraj Prešov