PANDA - KOŠICE s.r.o.

Prijmeme paliča, viazača, pomocného pracovníka

16.09.2020PANDA - KOŠICE s.r.o.
Miesto práce:Košice
Typ pracovnej ponuky:Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda):4,50EUR/hod.
Termín nástupu do práce:dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:živnosť
Počet voľných miest:4

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Stabilná firma s dlhoročnými skúsenosťami v hutníckej oblasti hľadá paličov, viazačov a pracovníkov na pomocné a manipulačné práce.

Nástupný plat na DVP od 3,80 €.

Nástupný plat na živnosť od 4,50 € + nočný a víkendový príplatok + príplatok za sviatok + bonusové ohodnotenia.

V prípade záujmu nás kontaktujte na -=KONTAKT=-.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov:Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Panda-Košice má dlhoročnú prax v zaobstarávaní baliacich, manipulačných a paličských prác.Panda-Košice s.r.o dlhodobo externe spolupracuje s U.S. Steel Košice.

Oblasť pôsobenia:

Baliace činnosti

Adresa:

Wurmova 6
Košice
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Laura
Wurmova 6, Košice, 040 23, Slovenská republika
Tel:-=KONTAKT=-

Počet videní: 98
Inzerent:PANDA - KOŠICE s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Košický kraj Košice