CANIS SAFETY a.s., organizačná zložka

Miesto práce:Pestovateľská 13
Bratislavský kraj;okres Bratislava;Bratislava
Typ pracovnej ponuky:Brigádnik
Ponúkaný plat (základná mzda):5EUR/hod.
Termín nástupu do práce:dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:brigáda
Počet voľných miest:1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• Budeš aktívne aj odborne pomáhať zákazníkom s výberom vhodného sortimentu
• Budeš prijímať, vydávať a kontrolovať tovar
• ale Nebudeš sa u nás nudiť!

Iné výhody:

• na pracovisku PITNÝ REŽIM
• Super kolektív
• Možnosť sebarealizácie a profesijného rastu nie je iba klišé, ale realita
• Na teambuildingových akciách spoznáš aj kolegov z iných predajní
• Súťaže medzi predajňami o hodnotné ceny

Záujemcovia o pozíciu, prosíme v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov uviesť v životopise dodatok: "Týmto dávam súhlas spoločnosti k spracovaniu mojich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie, t.j. k ich ukladaniu na nosiče dát, uchovávaniu, vyhľadávaniu v nich, triedeniu, kombinovaniu a likvidácií v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Súhlas poskytujem na dobu neurčitú, až do jeho písomného odvolania."

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov:Áno

• Nevadí Ti úsmev, aj keď Ti nie je práve hej
• Rád/-a sa učíš novým veciam
• Si kreatívny/-a a nebojíš sa
• Budeš príjemný/-á ku všetkým ľuďom, s ktorými sa u nás stretneš
• Spoločne budeš s nami ťahať za jeden povraz
• Aby si miesto hľadania dôvodov, prečo to nejde, hľadal/-a radšej riešenia ako to spraviť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Firma Canis vznikla v roku 1991 ako združenie dvoch fyzických osôb. Zamerala sa na ochranu a bezpečnosť zdravia pri práci. Zo začiatku nakupovala a ďalej predávala na Českom trhu tovar len od tuzemských výrobcov. Postupným rozvojom firmy došlo k rozšireniu jej pôsobnosti v oblasti nákupu z celého sveta.Firma Canis teraz dováža tovar nielen z Európy, ale prevažne z Ázie a začala svoje výrobky takisto vyvážať. Momentálne má v svojej ponuke nielen pracovné rukavice, obuv, odevy, ale aj široký sortiment drogérie, kartáčnických výrobkov a i.
V roku 2003 bola firma certifikovaná podľa ČSN EN ISO 9001:2001.
Založila svoje veľkoobchodné centrá v Ostrave, Olomouci, Liberci, Prahe, Brne, Jablonci n. Nisou, Přerove, Košiciach. Rozhodla sa aj pre Bratislavu.

Oblasť pôsobenia:

Maloobchod s odevmi v špecializovaných predajniach

Adresa:

Priemyselná 2
Košice
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Grigarčíková
Priemyselná 2, Košice, 040 01, Slovenská republika

Počet videní: 2
Ponúkaná mzda: 5 EUR
Inzerent:CANIS SAFETY a.s., organizačná zložka
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava