FAST PLUS, spol. s r.o.

Vodič kamiónu na rozvoz tovaru v rámci SR

11.09.2019FAST PLUS, spol. s r.o.
Miesto práce:Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Rača
Na pántoch 18
83106
Typ pracovnej ponuky:Špedícia, doprava a logistika,Obchod;Špeditér, prepravca,Vodič nákladného vozidla,Zásobovač
Ponúkaný plat (základná mzda):1000EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný
Počet voľných miest:1

Iné výhody:

- Dostaneš služobný telefón,
- firma poskytuje zamestnancom kredit na zľavy do výšky 1000€ na osobu ročne,
- dostaneš finančné príspevky pri výnimočných príležitostiach (vlastná svadba, narodenie dieťaťa),
- dostaneš zamestnaneckú zľavu na pohonné hmoty,
- dostaneš nadštandardné stravné: 4,20€,
- budeš pracovať iba v pracovné dni, teda víkendy môžeš využiť na svoj voľný čas,
- budeš mať pracovný pomer na dobu neurčitú od momentu, kedy podpíšeš pracovnú zmluvu,
- iné firemné benefity.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
13. 8. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
13. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklamaDoprava

Náplň (druh) práce
Tvojim poslaním bude distribúcia tovaru (bielej a čiernej techniky) do našich predajní. Tovar naložíš v centrálnom sklade Na pántoch v Bratislave a rozvezieš ho po určenej trase západného a stredného Slovenska.
Vyložíš ho v predajniach, kde sa stretneš s kolegami, ktorí si tovar preberú.
To všetko v rámci pracovného týždňa, mimo víkendov či sviatkov.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 17:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Vhodné pre absolventov:Nie

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina C + E

Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť

Počítače:
  • Internet - elementárna

Ďalšie požiadavky:

- Platné doklady o zdravotnej a psychickej spôsobilosti vodiča,
- kartu vodiča do digitálneho tachografu,
- kvalifikačnú kartu vodiča,
- bezúhonnosť podmienkou.

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

83106 Bratislava-Rača
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 7
Ponúkaná mzda: 1000 EUR
Inzerent:FAST PLUS, spol. s r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava