GEODETA s.r.o.

Čašník, čašníčka

10.09.2019GEODETA s.r.o.
Miesto práce:Nitriansky kraj;okres Komárno;Komárno
Typ pracovnej ponuky:Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo;Čašník
Ponúkaný plat (základná mzda):-=KONTAKT=-EUR
Termín nástupu do práce:dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:polovičný úväzok
Počet voľných miest:1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obsluha zákazníkov, príprava nápojov, práca s registračnou pokladňou.
Mzda 700 EUR v čistom + tringelt.
Pracuje sa dlhý a krátky týždeň. Otváracia doba pivárne je 10,-=KONTAKT=-,00 (pondelok - štvrtok, nedeľa) a 10,-=KONTAKT=-,00 (piatok, sobota).

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov:Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

pohostinská činnosť

Oblasť pôsobenia:

Služby pohostinstiev

Adresa:

Eötvösa 3011
Komárno
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Marek Bugár
Eötvösa 3011, Komárno, 945 01, Slovenská republika
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 1
Inzerent:GEODETA s.r.o.
Zverejnené pre lokality:Slovensko Nitriansky kraj