Mesto Pezinok

Vedúca/vedúci Zariadenia opatrovateľskej služby, OS

07.09.2019Mesto Pezinok
Miesto práce:Slovensko
Bratislavský kraj
okres Pezinok
Pezinok
Radničné nám. 7
90214
Typ pracovnej ponuky:Zdravotníctvo a farmácia;Domáca opatrovateľka
Ponúkaný plat (základná mzda):1000EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný
Počet voľných miest:1

Iné výhody:

Finančné ohodnotenie: od 1 000 Eur do 1 500 podľa pracovných skúseností.

Iné výhody:
- príjemné, ale náročné pracovné prostredie
- práca v profesionálnom kolektíve
- 5 dní dovolenky navyše
- výhody zamestnanca mesta

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
11. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
11. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Samospráva

Náplň (druh) práce
- Zabezpečuje výkon Sociálnej práce v zariadení opatrovateľskej služby (ďalej ZOS), v opatrovateľskej službe (ďalej OS), jedálni, práčovni, prepravnej službe (ďalej PrS).
- Organizačné zabezpečenie a metodické usmerňovanie poskytovania sociálnych služieb: ZOS, OS, jedálne, práčovne, PrS, vrátane koordinovania, riadenia a kontroly zamestnancov poskytujúcich opatrovateľskú službu v domácnostiach opatrovaných osôb, v ostatných druhoch sociálnych služieb, ktorých je vedúcou/im.
- Vykonávanie šetrení u žiadateľov o poskytovanie sociálnych služieb: OS, ZOS, DS. V prípade osamelo žijúcich občanov vybavuje potrebnú dokumentáciu pre opatrovateľskú službu, pre ZOS a Os, ZPS, DS a následne vyhotovuje sociálnu anamnézu a sociálny posudok.
- Zodpovednosť za pokladničnú prácu pre ZOS, OS, Jedálne, Práčovne a PRS (kontrola vedenia pokladničnej knihy, kontrola za príjem poskytovaných sociálnych služieb v hotovosti, za úhrady výdavkov na drobný nákup, za odvod prebytku prevyšujúceho pokladničný limit, za pohonné hmoty OS, ZOS, PrS údržba a opravy auta OS, ZOS, PrS).
- Spracovávanie podkladov pre mzdy opatrovateliek a ostatných zamestnancov ZOS, OS, Jedálne, Práčovne, a výkazy pre výplaty.
- Kontrola individuálnych plánov a záznamov o priebehu poskytovania sociálnej služby a hodnotenie priebehu poskytovania sociálnej služby za účasti klienta.
- Vyhotovenie rozpisov služieb pre opatrovateľky a zabezpečenie výkonu služieb.
- Spracovávanie štatistických údajov za ZOS, OS, Jedálne, Práčovne, PrS.
- Predkladá žiadosť o finančný príspevok pre ZOS - MPSVaR.
- Zodpovedá za projekt "Podpora opatrovateľskej služby."

Ponúkané výhody

Iné výhody:

Vhodné pre absolventov:Nie

Iné výhody:

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore sociálna práca

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

Osobnostné predpoklady a schopnosti:
- orientácia v problematike sociálnych služieb
- znalosť územia Mesta Pezinok vítaná
- samostatnosť
- komunikácia (jednanie s ľuďmi)
- vodičský preukaz typu B

Požadované doklady:
- žiadosť a životopis
- čestné vyhlásenie o bezúhonnosti
- súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov
- písomná práca na tému: Vízia riadenia sociálnych služieb (formát Word, maximálne 4 normované strany)

Dátum a miesto podania žiadosti o účasť na VK:
žiadosti spolu s požadovanými naskenovanými dokladmi zasielajte, prosím, výhradne elektronickou poštou na adresu:emaildo 30.09.2019 s uvedením hesla v predmete: "VK - Vedúca/vedúci ZOS, OS, PS, J a P".

90214 Pezinok
Slovensko

Počet videní: 4
Ponúkaná mzda: 1000 EUR
Inzerent:Mesto Pezinok [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj