FaxCopy a.s.

Grafik (Lučenec)

07.09.2019FaxCopy a.s.
Miesto práce:Slovensko
Banskobystrický kraj
okres Lučenec
Lučenec
Nám. Republiky 32
98401
Typ pracovnej ponuky:Média a žurnalistika;Grafik
Ponúkaný plat (základná mzda):2,3EUR/hod.
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný
Počet voľných miest:1

Iné výhody:

Celkový plat na pozícii je 600,-€ a viac, základ 2,30,-€/hod. + 120€ osobné ohodnotenie + provízie z predaja (počas skúšobnej doby garantované) + príplatky a iné odmeny.

Práca priamo so zákazníkom v stabilnej spoločnosti s možnosťou profesijného rastu.

Ponúkame zamestnanecké zľavy a výhody, narodeninové voľno, program Multisport.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
2,30 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
11. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
11. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

PolygrafiaObchod, marketing a reklama

Náplň (druh) práce
- Obsluha zákazníkov a poskytovanie služieb,
- vyhotovovanie grafiky podľa požiadavky klienta,
- návrhy oznámení, pozvánok, bannerov, polepov a rôznych iných produktov, ktorých výrobu ponúkame v našich predajniach.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventamladistvého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 9:00
do 21:00

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Vhodné pre absolventov:Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
mladistvého

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Polygrafia a médiá
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • tímová práca
  • informačná gramotnosť
  • tvorivosť (kreativita)
  • technická gramotnosť

Počítače:
  • Adobe Photoshop - elementárna
  • Corel Draw - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- skúsenosť v oblasti predaja a služieb je výhodou, prípadne prax v príbuznej oblasti, polygrafii a pod.),
- podmienkou je znalosť grafických programov a oblasti polygrafie,
- výhodou je prax v kontakte so zákazníkom, v maloobchodnom predaji, službách alebo podobnej oblasti pôsobenia,
- očakávame komunikatívneho kandidáta, ktorý bude aktívne pracovať so zákazníkom a bude súčasťou kolektívu predajne.

Domkárska 15
82105 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 0
Inzerent:FaxCopy a.s. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Banskobystrický kraj Banská Bystrica