HR Business, s.r.o.

Operátor výroby 870€ s nástupom ihneď do kmeňa klienta

16.10.2019HR Business, s.r.o.
Miesto práce:Práca sa vykonáva v Hlohovci, zabezpečujeme ubytovanie.
Slovenská republika;Trnavský kraj;okres Hlohovec;Hlohovec
Typ pracovnej ponuky:Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda):-=KONTAKT=-EUR
Zakladna hodinová mzda na zmluve fix 4,47 brutto tj. 770€ brutto za mesiac + 100 € mesačný bonus + príplatky

- mesačný výkonnostný bonus
- dochádzkový bonus 100 €
- príplatok za prácu poobede 27 centov/hod.
- príplatok za nočnú prácu 1,20 €/hod.
- príspevok na dopravu 66 centov na deň
- príspevok zamestnávateľa na III. pilier
- závodné stravovanie

ĎALŠIE BENEFITY:
- 13. plat

- nástupný bonus 30€ každý mesiac počas skúšobnej doby tj. spolu 90€ za tri mesiace

- ak privediete nového zamestnanca bonus za neho jednorázovo 30 €
Termín nástupu do práce:dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:hlavný
Termín ukončenia výberového konania:31.10.2019
Počet voľných miest:50

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme manuálne zručných kandidátov
Zodpovedných a spoľahlivých
Ochotných pracovať v stoji v trojzmennej prevádzke: ranná, poobedná, nočná

Pracovná činnosť:​
- Kontrola kvality výrobkov a samokontrola podľa predpísaného postupu

- Vykonávanie pracovných operácií na pridelenom pracovisku podľa štandardného pracovného postupu a schémy

- Asistovanie operátorom novozaradeným do GAP-u pri zaškoľovaní sa na štandardné pracovné postupy

- Podávanie návrhov na zlepšenie pracovných postupov a pracovísk a podieľanie sa na ich implementácii

- Informovanie GAP lídra so všetkými aktuálnymi a potenciálnymi problémami v procese výroby

Iné výhody:

Doprava a ubytovanie zabezpečené !

doprava je zo smerov:
Tepličky-H.Otrokovce-D.Otrokovce-Merašice-D.Trhovište-Faurecia Hlohovec
Šalgočka-Dvorníky-Dvorníky časť Panónia-Bojničky-HC SNP - D.Sihoť - HC SAD-HC Dilongová-HC Hlohová-Faurecia
Pastuchov-Lukáčovce-Rišňovce-Sasinkovo-Kľačany-Faurecia Hlohovec

Ponúkaná práca je v stabilnej firme so serióznym zamestnávateľom a istotou práce.
Radi Ťa privítame ako nášho nového kolegu/kolegyňu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov:Áno

• Chuť pracovať
• Manuálna zručnosť
• Farbocit
• Možnosť pracovať v noci

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Hľadáte zamestnancov? Ste tu správne!
Hľadáte zamestnanie? Ste tu správne!
My sme HR Business, sme tu, aby sme Vám pomohli.
Poskytujeme kompletnú starostlivosť klientom, ktorí hľadajú vynikajúcich zamestnancov.
Nezabúdame na zamestnancov, ktorým poskytujeme kompletnú starostlivosť v nájdení vynikajúcich zamestnávateľov.
Našou prácou je, aby ste Vy boli šťastní a spokojní.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

Blagoevova 9
Bratislava - mestská časť Petržalka
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Martin Macko
Blagoevova 9, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 04, Slovenská republika
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 3
Inzerent:HR Business, s.r.o.
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trnavský kraj