LIKAVA - centrum sociálnych služieb

Referent pre verejné obstarávanie

09.10.2019LIKAVA - centrum sociálnych služieb
Miesto práce:Slovensko
okres Ružomberok
Likavka
Likavka 9
03495
Typ pracovnej ponuky:Administratíva,Štátna a verejná správa;Referent
Ponúkaný plat (základná mzda):795EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný
Počet voľných miest:1

Iné výhody:

- odmeňovanie podľa zákona č. 553/2003, mesačný funkčný plat 795 eur (plus osobné ohodnotenie)
- niekoľko krát ročne odmeny za kvalitné plnenie pracovných povinností
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- stravovanie priamo v zariadení

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
795 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
9. 10. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
9. 10. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Hospodárska správa, prevádzka, požiarna ochrana a BOZPSamosprávaSociálne služby

Náplň (druh) práce
Realizácia procesu verejného obstarávania, príprava a plánovanie VO, rozhodovanie o použití postupu verejného obstarávania, zadávanie zákaziek podľa zákona o verejnom obstarávaní, vyhodnocovanie ponúk a dohliadanie na dodržiavanie postupov stanovených zákonom o verejnom obstarávaní.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Vhodné pre absolventov:Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Špeciálne technické odbory
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Ekonomika a organizácia, obchod a služby

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • organizovanie a plánovanie práce

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- Znalosť zákona o VO,
- prax vo verejnom obstarávaní je vítaná.

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť
  • analytické myslenie
  • praktické myslenie

Likavka 9
03495 Likavka
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 1
Ponúkaná mzda: 795 EUR
Inzerent:LIKAVA - centrum sociálnych služieb
Zverejnené pre lokality:Slovensko Žilinský kraj Žilina