Proti prúdu

FINANČNÝ MANAŽÉR A ÚČTOVNÍK

10.10.2019Proti prúdu
Miesto práce:Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto
Karpatská 10
81101
Typ pracovnej ponuky:Ekonomika, financie, účtovníctvo,Obchod;Finančný manažér,Obchodný manažér,Účtovník
Ponúkaný plat (základná mzda):1130EUR
Termín nástupu do práce:15. 11. 2019
Druh pracovného pomeru:hlavný
Počet voľných miest:1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1130 € za mesiac

Dátum nástupu:
15. 11. 2019

Dátum pridania ponuky:
24. 10. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistikaSociálne služby

Informácie o sprostredkovaní:

Termín výberového konania:31. 12. 2019Informácie pre záujemcu:Pošli životopis na pohovory(zavinac)notabene.sk s motivačným listom, kde prosím uveď o ktorú pozíciu máš záujem, aký úväzok hľadáš a kedy môžeš nastúpiť. Vybraným uchádzačom sa určite ozveme.

Náplň (druh) práce
• príprava rozpočtov pre žiadosti o ročné dotácie s koordinátormi jednotlivých programov združenia (Nota bene, advokácia, bývanie a zamestnávanie)
• mesačný interný finančný reporting manažmentu (náklady/výnosy, cashflow) a externé ročné finančné reportovanie: ako napr. vyúčtovanie 2% pre zverejnenie v obchodnom vestníku, vyúčtovanie verejnej zbierky na MV SR, vyúčtovanie dotácie na edičnú činnosť z MPSVaR, vyúčtovanie dotácií / príspevkov na výkon sociálnych služieb (Terénna služba sociálnej krízovej intervencie, Špecializované poradenstvo a Podpora samostatného bývania), prípadne vyúčtovanie grantov)
• spolupráca s externým dodávateľmi služieb (auditori, pro bono advokátske kancelárie, BOZP, zdravotná služba, notár atď...)
• konzultácie pre zamestnancov v oblasti financií (napr. RZD), administratívy (dochádzka, vyúčtovanie pracovných ciest) a personalistiky (benefity, úväzky, rodičovská pre otcov)
• spracovanie podvojného účtovníctva (8000 položiek za rok, z toho 40 došlých faktúr, 30 odoslaných, 3 pokladne, 5 bankových účtov, pričom mnohé položky vznikajú kvôli potrebe vyúčtovania dotácií, príadne dary od ľudí na účet)
• spracovanie miezd a odmeňovania (-=KONTAKT=-pracovných zmlúv za mesiac pre zamestnancov i klientov v projektoch (v súčasnosti 12), honoráre pre externých redaktorov Nota bene (10), adhoc zmluvy o dielo pre autorov kníh, použitie sociálneho fondu, gastrolístky)
• ročná účtovná závierka a daňové priznanie
• príprava dávkových platieb pre úhradu miezd, honorárov, daní / odvodov a došlých faktúr
• štatistické vykazovanie: štvrťročný výkaz práca, ročný výkaz neziskových organizácií, ročný výkaz o vydavateľskej činnosti
• správa registratúry združenia (došlá pošta, zmluvy, evidencia majetku, interné predpisy, dokumenty k občianskemu združeniu ako napr. zápisnice)
• komunikácia s inštitúciami (daňový úrad, poisťovne, ministerstvá)

Pracovné miesto vhodné aj prezdravotne postihnutého

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 17:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Vhodné pre absolventov:Nie

Pracovné miesto vhodné aj pre

zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore finančný manažment - manažment a ekonomické znalectvo

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • informačná gramotnosť
  • finančná a ekonomická gramotnosť
  • organizovanie a plánovanie práce
  • rozhodovanie
  • samostatnosť

Počítače:
  • Microsoft Excel - vysoká

Ďalšie požiadavky:

Hľadáme kolegu / kolegyňu do voza i do koča s chuťou hľadať a nachádzať optimálne riešenia pre mimovládku s úžasným poslaním.
Ak si dôsledný/á v každodenne rutine, analytický/á a systematický/á, výzvy ťa bavia a neodrádzajú, čísla a nové technológie sú tvoje hobby, kontaktuj nás.

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • iniciatívnosť
  • precíznosť (presnosť)

Kontaktné údaje:

Proti prúdu
81101 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 7
Ponúkaná mzda: 1130 EUR
Inzerent:Proti prúdu
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava