KMA TRANS s.r.o.

Vodič nákladného vozidla do 12t

20.02.2020KMA TRANS s.r.o.
Miesto práce:Trnavský kraj;Trnava
Typ pracovnej ponuky:Vodič kamiónovej prepravy,Vodič nákladného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda):700EUR
Čistá nástupná mzda cca 1000 eur, po skončení skúšobnej doby je možné zvýšenie mzdy. Mzda je vyplácaná mesačne a načas.
Termín nástupu do práce:dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:hlavný
Počet voľných miest:2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vedenie vozidla celkovej váhy 12 t v rámci SK, CZ, HU. Vodič je každý deň doma. Víkendy a sviatky voľné.

Informácie pre uchádzača:

Každý vodič má pridelené svoje vozidlo.
Potrebné doklady: VP sk. C, KKV, KV (výhodou), platná lekárska prehliadka a doklad o psychickej spôsobilosti vodiča (psychotesty).

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov:Áno
Vodičský preukaz:B, C, B1, C1, C1E

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť KMA TRANS vznikla v roku 2013. Postupom času sa náš tím rozšíril vďaka vysokému pracovnému nasadeniu, odborným skúsenostiam, flexibilite a orientácii na splnenie požiadaviek zákazníka.
Hlavnou náplňou našej činnosti je vnútroštátna a medzinárodná preprava tovaru v EÚ.

Oblasť pôsobenia:

Nákladná cestná doprava

Adresa:

Stromová 6931/17
Biely Kostol
Slovenská republika
www.kmatrans.sk

Kontaktné údaje:

Monika Kičinová
Stromová 6931/17, Biely Kostol, 919 34, Slovenská republika
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 17
Ponúkaná mzda: 700 EUR
Inzerent:KMA TRANS s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trnavský kraj Trnava