PROPLUSCO spol. s r. o.

Dlhodobá brigáda v call centre v Košiciach

21.02.2020
PROPLUSCO spol.s r.o.Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska
Miesto práce:Košice,okres Košice-okolie
Typ pracovnej ponuky:Brigádnik
Ponúkaný plat (základná mzda):4,3EUR/hod.
Druh pracovného pomeru:brigáda
Počet voľných miest:6

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Si komunikatívny a chceš si zarobiť? Tak máme pre teba skvelú ponuku - dlhodobá brigáda v Call centre v Košiciach.

Tvojou náplňou práce bude:
- telefonické kontaktovanie zákazníkov,
- prijímanie telefonický hovorov zákazníkov za účelom podania informácií,
- tvorba prieskumov
- práca v internom systéme.

Pracovná doba je Po - Pia, 4 - 8 hodín /zmena, od 08:00 do18:00 (flexibilný čas nástupu na zmenu).
Uprednostníme uchádzačov, ktorí sa môžu brigády zúčastniť min 4 dni v týždni.
Hľadáme študentov VŠ, neštudentov aj nezamestnaných.
Odmena 4,30€/hod brutto, Dohoda o vykonaní práce. Podmienkou je vek min 18 r.
V prípade záujmu zašlite CV naemail

Minimálne požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity

- komunikativnosť,
- samostatnosť,
- pracovitosť,
- zodpovedný prístup k práci,
- zdatnosť a orientácia v oblasti elektrotechniky.

Charakteristika spoločnosti:

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.
Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.
Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania, a to rýchlo a kvalitne. Nosnými piliermi našej spoločnosti je spoľahlivosť a zodpovednosť.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

PROPLUSCO spol.s r.o.
Staré Grunty 36
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Tkáčová
Staré Grunty 36, Bratislava, 84104, Slovenská republika
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 131
Inzerent:PROPLUSCO spol. s r. o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Banskobystrický kraj Košický kraj Nitriansky kraj Prešovský kraj Trenčiansky kraj Trnavský kraj Žilinský kraj Bratislava Žilina Banská Bystrica Košice Nitra Prešov Trenčín Trnava