SunAgency s.r.o.

Servírka / čašník do Rakúska/Německa, od 1500 € čistého

03.12.2020SunAgency s.r.o.
Miesto práce:Česká republika,Nemecko,Rakúsko,Slovenská republika
Typ pracovnej ponuky:Barista,Barman,Brigádnik,Čašník,Chyžná,Kuchár,Pomocný pracovník,Upratovačka
Ponúkaný plat (základná mzda):-=KONTAKT=-EUR
Servírka / čašník od 1500€ netto mesačne
Termín nástupu do práce:dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:brigáda, plný úväzok, polovičný úväzok
Počet voľných miest:20

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme čašníčku alebo čašníka do hotelov v Rakúsku a Nemecku.

Ste komunikatívny a máte chuť pracovať v Alpách niekoľko mesiacov, alebo aj dlhodobo? Potom hľadáme práve Vás.

Pozíciu máme ako pre skúsených inkasné čašníkov s dobrou nemčinou a zodpovedajúcim finančným ohodnotením, tak aj pre čerstvo vyučené čašníkov, alebo osoby s veľkým záujmom o odbor a ochotou sa učiť.

Náplň práce:
- obsluha hostí
- prijatia objednávky
- nosenie tanierov a nápojov
- práca s pokladničným systémom, alebo príprava nápojov - podľa pozície

Požiadavky
- komunikatívna nemčina podmienkou
- príjemné vystupovanie
- vyučenie, alebo aspoň krátkodobá prax v odbore a chuť na sebe pracovať

Ponúkame
- ubytovanie a strava zadarmo
- Prepitné
- 13., 14. plat
- uzatvorenie pracovnej zmluvy priamo so zamestnávateľom

V prípade záujmu o niektorú z pozícií nám zašli svoj životopis.
Ozveme sa Ti ohľadne ďalšieho postupu.

Ak chceš byť medzi prvými, ktorým sa ozveme späť, odporúčame sa rovno nezáväzne registrovať na našich stránkach www.sunagency.sk :) Tešíme sa na spoluprácu!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:základné vzdelanie
Jazykové znalosti:Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov:Áno
Vhodné pre mladistvého:Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Personálna agentúra SunAgency pre teba vyberá sezónne práce pri mori, na horách a na iných zaujímavých miestach v zahraničí v obore hotelierstva a cestovného ruchu. Na týchto pozíciách máš zariadené ubytovanie (popr. stravu) v zamestnaní. Všetko, čo si teda zarobíš, ti zostáva. Práce, ktoré ponúkame, sú na plný úväzok a zmluvu podpisuješ priamo so zamestnávateľom. Počet dní v týždni a hodín práce sa odvíja od jednotlivej pracovnej ponuky, o ktorej ťa budeme informovať. Výplaty sú tiež individuálne a sú vždy uvedené pri konkrétnej ponuky.

Adresa:

Prvního pluku 347/12a
Praha
Česká republika
sunagency.sk

Kontaktné údaje:

Kateřina Maťhová
Prvního pluku 347/12, Praha, 18600, Česká republika
Tel:+-=KONTAKT=-

Počet videní: 157
Ponúkaná mzda: 2000 EUR
Inzerent:SunAgency s.r.o.
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava