Štefánia Kassai

Zástupca manažéra a finančný konzultant v oblasti financií

31.03.2020Štefánia Kassai
Miesto práce:Košice,okres Košice-okolie,okres Prešov;Moldava nad Bodvou
Typ pracovnej ponuky:Administratívny pracovník,Finančný poradca,Poisťovací poradca,Vedúci oddelenia
Ponúkaný plat (základná mzda):800EUR
Termín nástupu do práce:dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:brigáda, hlavný, vedľajší
Počet voľných miest:5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do kancelárií v obchodno ekonomickej spoločnosti si obsadzujem pracovné miesta ako sú administratívno klientský pracovník a zástupca manažéra. Práca je v oblasti ekonómie, manažmentu, financií a administratívy. Zahŕňa prácu na PC, osobnú a mailovú komunikáciu so zákazníkom, spracovanie databáz a prácu s administratívou. Poskytujem pružnú pracovnú dobu, komplexné bezplatné zaškolenie a prácu na hlavnú alebo vedľajšiu činnosť.
Mestá: Košice, Prešov, Moldava nad Bodvou

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov:Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Podnikám v oblasti ekonomiky manažmentu a financií v obchodno ekonomickej firme ktorá je na trhu už 50 rokov a pomáham FO a PO ukazovať možnosti na čo majú nárok. Taktiež som manažérkou kancelárií v Košiciach Prešove a Moldave nad Bodvou ktoré si postupne rozširujem.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné pomocné činnosti v poisťovníctve a dôchodkovom zabezpečení

Adresa:

Nám. Ľ. Štúra 1315/8
Moldava nad Bodvou
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Štefania Kassai
Nám. Ľ. Štúra 1315/8, Moldava nad Bodvou, 04501, Slovenská republika
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 151
Ponúkaná mzda: 800 EUR
Inzerent:Štefánia Kassai
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Banskobystrický kraj Košický kraj Nitriansky kraj Prešovský kraj Trenčiansky kraj Trnavský kraj Žilinský kraj Bratislava Žilina Banská Bystrica Košice Nitra Prešov Trenčín Trnava