Domov sociálnych služieb/Zariadenie pre seniorov

Miesto práce:Slovensko
okres Košice IV
Košice-Barca
Andraščíkova 2
04017
Košice
Typ pracovnej ponuky:Zdravotníctvo a farmácia;Zdravotná sestra
Ponúkaný plat (základná mzda):706EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný
Počet voľných miest:1

Iné výhody:

iné sociálne výhody podľa platnej Kolektívnej zmluvy, zabezpečenie kreditovaných školení

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
706,50 € mesačne

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
26. 3. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
26. 3. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov:

Náplň (druh) práce
Samostatná odborná práca pri poskytovaní ošetrovateľskej starostlivosti metódou ošetrovateľského procesu a realizácia odborných ošetrovateľských výkonov v ZSS. Bezúhonnosť, pozitívny vzťah k starším ľudom, k ľudom s mentálnym postihnutím. Mzda od 706,50€ za mesiac - základná mzda bez osobného príplatku. Výška mzdy závisí od praxe uchádzača a vzdelania. Kvalifikačné požiadavky: úplné stredné odborné vzdelanie (s maturitou) - Stredná zdravotná škola v odbore zdravotná sestra/ošetrovateľstvo alebo vyššie odborné vzdelanie (ukončené absolutóriom, absolventský diplom)+ špecializácia v odbore komunitné ošetrovateľstvo, ošetrovateľská starostlivosť v psychiatri alebo vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa + špecializácia v odbore komunitné ošetrovateľstvo, ošetrovateľská starostlivosť v psychiatri. Pracovný pomer na určitú dobu - zástup počas MD a RD dovolenky.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 18:00
do 18:00

Práca na zmeny:
nepretržitý pracovný režim
Nočná práca:
áno

Vhodné pre absolventov:Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - elementárna

VIA LUX - Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov
Andraščíkova 2, Košice-Barca, 04017
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 14
Ponúkaná mzda: 706 EUR
Inzerent:Domov sociálnych služieb/Zariadenie pre seniorov [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Košický kraj Košice