DEPAUL SLOVENSKO, nezisková organizácia

Pomocný pracovník v zariadení sociálnych služieb

17.11.2020DEPAUL SLOVENSKO, nezisková organizácia
Miesto práce:Slovensko
okres Bratislava
Bratislava-Ružinov
Ivánska cesta 32
82104
Bratislava
Typ pracovnej ponuky:Pomocné práce a brigády;Pomocný pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda):660EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Počet voľných miest:1

Iné výhody:

mesačná mzda až do výšky 710 EUR s variabilnou zložkou
práca v mladom, dynamickom kolektíve
práca v najväčšom zariadení sociálnych služieb tohto druhu na Slovensku
práca v organizácii s väzbami na zahraničné organizácie venujúce sa práci so znevýhodnenými a sociálne vylúčenými skupinami
zaškolenie
možnosť účasti na rôznych školeniach a kurzoch zodpovedajúcich vykonávanej práci
teambuildingové aktivity

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
660 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
17. 7. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
6. 11. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Sociálne služby

Náplň (druh) práce
Pomocné činnosti spojené s poskytovaním sociálnych služieb v zariadení sociálnych služieb pre ľudí bez domova (Nocľaháreň sv. Vincenta de Paul)
Administratívne činnosti spojené s registráciou klienta, vedenie požadovanej evidencie, práca s registračnou pokladnicou a zobrazovacími zariadeniami, hmotná zodpovednosť za zverenú hotovosť
Zabezpečovanie starostlivosti o osobnú hygienu klienta
Zabezpečovanie starostlivosti o hygienu okolitého prostredia klienta (vrátane upratovacích prác)
Asistencia pri opatrovateľských činnostiach podľa potreby
Pranie osobného ošatenia klienta a inej bielizne
Výdaj a/alebo príprava stravy, výdaj potravín a ošatenia
Zabezpečovanie starostlivosti o hygienu ubytovacích a kancelárskych priestorov zariadenia sociálnych služieb (vrátane upratovacích prác)
Ostatné:
Práca na nočné a denné zmeny (s prevahou nočných zmien)

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody
zaškolenie

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Vhodné pre absolventov:Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

zaškolenie

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • motivovanie ľudí
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • samostatnosť
  • osobnostný rozvoj

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • empatia
  • asertivita
  • vnútorná stabilita

Kapitulská 18
81414 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko

Počet videní: 17
Ponúkaná mzda: 660 EUR
Inzerent:DEPAUL SLOVENSKO, nezisková organizácia [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava