TT - TRANS, s.r.o.

Vodič kamiónu

22.09.2020TT - TRANS, s.r.o.
Miesto práce:Slovensko
Trnavský kraj
okres Trnava
Bohdanovce nad Trnavou
Bohdanovce nad Trnavou 405
91909
Trnava
Typ pracovnej ponuky:Špedícia, doprava a logistika;Vodič nákladného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda):696EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný
Počet voľných miest:1

Iné výhody:

Priateľský prístup v malom uzavretom kolektíve, vlastná firemná ubytovňa, povinné školenia hradí a organizuje firma, plne vybavené vozidlá Scania s automatickým platením mýta, tankovacie a kreditné karty v každom vozidle, voľné víkendy, možnosť dohody na pracovnom režime (týždeň voľna v mesiaci), vlastná pridelená súprava (ťahač aj náves), jazdí sa len v rámci EÚ, technická podpora v zahraničí, nonstop podpora dispečerom a mechanizátorom cez telefón, zaškolíme aj nováčika.
+ hradené ubytovanie
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
696 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
22. 8. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
24. 8. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Doprava

Náplň (druh) práce
Vedenie nákladného motorového vozidla (kamiónu), nakladanie, vykladanie a upevňovanie nákladu, vypisovanie potrebnej dokumentácie spojenej s prepravou tovarov.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 17:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Vhodné pre absolventov:Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Certifikáty

Kvalifikačná karta vodiča, Osvedčenie o základnej kvalifikácii a Osvedčenie o pravidelnom výcviku podľa zákona č. 280/2006 Z.z. o povinnej základnej kvalifikácii a pravidelnom výcviku niektorých vodičov v znení neskorších predpisov

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Podskupina C1 + E

Ďalšie požiadavky:

Zdravotná a psychologická spôsobilosť

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • precíznosť (presnosť)
  • sebaovládanie
  • spoľahlivosť

91909 Bohdanovce nad Trnavou
Slovensko
Tel:-=KONTAKT=-

Počet videní: 24
Ponúkaná mzda: 696 EUR
Inzerent:TT - TRANS, s.r.o.
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trnavský kraj Trnava