Europersonal& fabrika s.r.o.

Miesto práce:Dolné Hony Nitra
Nitra
Typ pracovnej ponuky:Výroba;Elektromechanik,Montážnik,Operátor strojov a zariadení,Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda):735EUR
735 EUR
Operátor výroby - začiatočník - 4,66€/hod.brutto
Operátor výroby 2 - 4,91€/hod.brutto
Operátor výroby 3 - 5,35€/hod.brutto

Mzda: základný plat 702 € brutto + dochádzková prémia 100€ + výkonnostný bonus do výšky 50€ . Po skúšobnej dobe plat do výšky 924 € /základ 774€ / + dochádzková prémia + výkonnostný bonus + príspevok na dochádzanie do práce pre zamestnancov mimo NR

Zamestnanci z NR obdržia MHD čipovú kartu - mesačník, ktorý môžu využívať nielen na cestu do/z práce ale aj na súkromné účely.
Termín nástupu do práce:od 4.11.2020
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Počet voľných miest:10

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Operátor výroby sa podieľa na výrobnom procese LCD Televíznych zariadení.
• nenáročná práca v klimatizovaných priestoroch - výroba a montáž televízorov

Práca je vhodná pre mužov aj ženy.

Požiadavky na uchádzača:
• schopnosť vykonávať úlohy podľa inštrukcií
• zameranie na kvalitu odvedenej práce

Iné výhody:

Zabezpečené v prípade potreby ubytovanie aj DOPRAVA do/z práce.

pracovná zmluva

- BEZPLATNÁ právna poradňa

- BEZÚROČNÉ MIKRO-pôžičky

- zabezpečené stravovanie na pracovisku

- sociálny program - lístky do kina, divadla, športoviská a rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov

- teambuildingové aktivity pre zamestnancov

- pomoc pri riešení exekúcií

- možnosť čerpania záloh

- celodenná starostlivosť koordinátorom

- zabezpečené ubytovanie a doprava

Informácie pre uchádzača:

Zamestnanci pracujú v prípade potrieb klienta aj nadčas.

Minimálne požadované vzdelanie:základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov:Áno

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. s viac ako 1400 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov

Adresa:

EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Eva Križovenská
Mlynské Nivy 70, Bratislava, 82105, Slovenská republika
Tel:-=KONTAKT=-

Počet videní: 27
Ponúkaná mzda: 735 EUR
Inzerent:Europersonal& fabrika s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Nitriansky kraj Nitra