ProCare, a.s.

Zdravotnícky pracovník pre triáž pacientov/ mobilné odberové miesto

ProCare, a.s.22.11.2020

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Topoľčany

Typ pracovnej ponuky

Zdravotníctvo a farmácia

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- triáž/triedenie pacientov pred vstupom do nemocníc a polikliník
- manažovanie pacientov, ktorí prichádzajú do nemocnice
- zisťovanie pacientskej anamnézy formou dotazníka
- pri telefonickom usmerňovaní pacientov
- asistencia pri odbere vzoriek a testovaní pacientov
- iná výpomoc

Ponúkaný plat

4EUR/hod.

Upresnenie platových podmienok

Výška mzdy závisí od dosiahnutého stupňa vzdelania a v závislosti od skúsenosti a profilu kandidáta.

Iné výhody

- podpora Vašej kvalifikácie/rastu
- motivujúce a spravodlivé mzdové ohodnotenie
- perspektívne a stabilné zamestnanie vo Vašom regióne
- spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, polovičný úväzok, skrátený úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- komunikatívnosť
- zmysel pre detail a flexibilnosť
- ochotu učiť sa nové veci
- schopnosť pracovať v tíme

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

Sme integrovaným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti novej generácie.
Naším poslaním je, aby ľudia na Slovensku mali prístup k zdravotnej starostlivosti novej generácie. Vytvárame sieť nemocníc a polikliník, kde je pacient v centre našej pozornosti. Liečiť a pomáhať si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku. Pridajte sa k nám.

investujeme, inovujeme a zavádzame nové procesy
k pacientom pristupujeme zodpovedne a s rešpektom
neustále zvyšujeme bezpečnosť a kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti
staráme sa o odborný rozvoj našich zamestnancov

PONÚKAME:

stabilnú prácu v moderných nemocniciach a poliklinikách
skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Adresa

Einsteinova 23-25
Bratislava 5
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Ondrušová
Einsteinova 23-25, Bratislava 5, 851 01, Slovenská republika
Tel: -=KONTAKT=-

Nemocnice Svet zdraviaMichalovceAdmin a HQ

Počet videní: 11
Inzerent:ProCare, a.s. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Nitriansky kraj