+421 Media s.r.o.

Ručné práce - tvorba ozdobných mašlí

22.09.2020+421 Media s.r.o.
Miesto práce:Práca z domu;Bratislavský kraj,Košický kraj,Prešovský kraj,Trnavský kraj
Typ pracovnej ponuky:Aranžér,Brigádnik,Krajčír, šička
Ponúkaný plat (základná mzda):-=KONTAKT=-EUR
Termín nástupu do práce:od 21.9.2020
Druh pracovného pomeru:hlavný, polovičný úväzok, trainee program, vedľajší, živnosť
Počet voľných miest:2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vyrábame ozdobné mašle zo saténovej stuhy. Hľadáme niekoho so vzťahom k ručným prácam ako sú šitie, vyšívanie, zdobenie.

Pozor, jedná sa o jemnú a piplavú prácu, ktorú však je možné vykonávať z domu po jednoduchom a rýchlom zaškolení. V prípade záujmu aj priestoroch našej firmy v Bratislave na Trenčianskej ulici.

Pri spolupráci z domu je potrebné prve osobné stretnutie a odovzdávanie hotových zakaziek osobne (pripadne po dohode a obojstrannej spokojnosti aj kurierom) Tejto činnosti sa venujeme sa už viac ako 10 rokov.

Prosím o zaslanie stručných informácií či máte skúsenosti s jemnými ručnými prácami týkajúcimi sa šiťia, vyšívania alebo výroby drobných ozdôb.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:študent - stredná škola
Vhodné pre absolventov:Áno
Vhodné pre osoby so ZP:Áno
Vhodné pre mladistvého:Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť +421 Media sa zaobera fotografickymi, reklamnymi, grafickými tlaciarenskými činnosťami.

Oblasť pôsobenia:

Fotografické činnosti

Adresa:

S. H. Vajanského 61
Michalovce
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

jan Duda
S. H. Vajanského 61, Michalovce, 071 01, Slovenská republika
Tel:-=KONTAKT=-

Počet videní: 123
Ponúkaná mzda: 700 EUR
Inzerent:+421 Media s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Banskobystrický kraj Košický kraj Nitriansky kraj Prešovský kraj Trenčiansky kraj Trnavský kraj Žilinský kraj Bratislava Žilina Banská Bystrica Košice Nitra Prešov Trenčín Trnava