Lunys, s.r.o.

Vodič MKD

03.11.2020LUNYS, s.r.o.
Miesto práce:
Európska únia,Slovenská republika;Banskobystrický kraj,Bratislavský kraj,Košický kraj,Nitriansky kraj,Prešovský kraj,Trenčiansky kraj,Trnavský kraj,Žilinský kraj
Typ pracovnej ponuky:Špedícia, doprava a logistika;Vodič kamiónovej prepravy
Ponúkaný plat (základná mzda):696EUR
696€ brutto, + diéty (diéty cca 1 000 až 1 300€ netto v závislosti od turnusu. Priemerná mesačná mzda spolu 2 000 až 2 200 eur)
Termín nástupu do práce:dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:plný úväzok, živnosť
Počet voľných miest:5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ak si hľadáte dlhodobé a stabilné zamestnanie v spoločnosti, ktorej záleží na spokojnosti svojich zamestnancov, tak hľadáme práve Vás. Ak ste zodpovedný a dôsledný, do práce chodíte s chuťou a nadšením, tak nám pošlite svoj životopis.
Hľadáme vodiča kamiónu medzinárodnej dopravy v EÚ
Náplňou Vašej práce bude:
- vedenie agendy - CMR dokumenty
- štvortýždňové turnusy 4+1
- dvojtýždňový turnus
- Zánovné vozidlá SCANIA + plachtový náves

Iné výhody:

- príležitosť zamestnať sa v stabilnej firme, ktorá na trhu pôsobí už viac ako 25 rokov
- firemná kultúra založená na vzájomnej úcte medzi kolegami a nadriadenými
- možnosť spoluvytvárať úspech a rozvoj spoločnosti a tým sa profesionálne rozvíjať
- priestor na sebarealizáciu
- podpora rozvoja zamestnancov
- ocenenie výkonnosti
- možnosť nakupovať tovar v zamestnaneckých cenách v našich skladových prevádzkach
- prepracovaný systém odmeňovania

Ak máte záujem o túto pozíciu, životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov s označením Vodič MKD nám zašlite emailom. Posúdené budú všetky životopisy avšak, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov:Nie
Vodičský preukaz:C, CE

- prax 2 roky vo vedení kamiónu v medzinárodnej prepravy v EÚ
- korektnosť, spoľahlivosť
- výborné orientačné schopnosti
- potrebné doklady: zdravotná prehliadka vodiča, doklad o psychickej spôsobilosť vodiča, KKV karta, karta vodiča, zdravotná spôsobilosť vodiča

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Lunys pôsobí na trhu od roku 1994 a špecializuje sa na dovoz a distribúciu ovocia, zeleniny a potravinového tovaru v rámci celého Slovenska. Spoločnosť má dve prevádzky a to v Poprade a Bratislave. Obchodná spoločnosť LUNYS prináša na európsky trh aj kvalitné služby v oblasti špedície a dopravy. Disponuje vlastnou flotilou kamiónov a rozsiahlou databázou externých prepravcov. V súčasnosti tvorí ich produktové portfólio prevažne priamy dovoz z celej Európy, predovšetkým z Holandska, Talianska, Španielska, Rakúska či Maďarska.

Oblasť pôsobenia:

Veľkoobchod s ovocím a zeleninou

Adresa:

LUNYS, s.r.o.
Hlavná 4512/96, 059 51
Poprad
Slovenská republika
www.lunys.sk

Kontaktné údaje:

Ing. Štefánia Mydlová
Hlavná 4512/96, 059 51, Poprad, 058 01, Slovenská republika
Tel:-=KONTAKT=-

Počet videní: 19
Ponúkaná mzda: 696 EUR
Inzerent:Lunys, s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Banskobystrický kraj Košický kraj Nitriansky kraj Prešovský kraj Trenčiansky kraj Žilinský kraj