ZOVOS-EKO, s.r.o.

Práca pre výrobných pracovníkov v strojárskej firme

20.11.2020ZOVOS - EKO, s.r.o.
Miesto práce:Čab, Lahne 268
okres Nitra
Typ pracovnej ponuky:Strojný zámočník,Zvárač
Ponúkaný plat (základná mzda):5,50EUR/hod.
k základnej hodinovej sadzbe je vyplácaná prémia do 15%, 30 € dochádzkový bonus,
na živnosť hodinová sadzba 8€
Termín nástupu do práce:od 16.11.2020
Druh pracovného pomeru:plný úväzok, živnosť
Počet voľných miest:1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

zváračské a zámočnícke práce pri výrobe kovových konštrukcií

- podmienkou je zváračské oprávnenie Z-M1 a čítanie výkresovej dokumentácie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov:Nie

- chuť pracovať a učiť sa nové veci
- precíznosť, spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Výroba špeciálnych kontajnerov pre zabudovanie technologických celkov zákazníka.

Oblasť pôsobenia:

Výroba kovových konštrukcií a ich častí

Adresa:

ZOVOS - EKO, s.r.o.
268
Čab
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Anna Rondošová
Čab 268, Nové Sady, 951 24, Slovenská republika
Tel:-=KONTAKT=-

Počet videní: 31
Inzerent:ZOVOS-EKO, s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Nitriansky kraj Nitra