NAY a.s.

NAY a.s.

Vianoce s NAY Prievidza - brigáda pre študentov na dokladanie tovaru

NAY a.s.24.11.2020

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Prievidza
OC Korzo Prievidza

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Máš už dosť vysedávania doma pred monitorom na online vyučovaní? Chceš prísť trochu medzi ľudí a pomôcť im s darčekmi? A chcel by si si popri tom všetkom ešte trošku precvičiť svaly?

Ak si odpovedal na väčšinu ÁNO, čítaj ďalej.

Čo bude Tvojou náplňou práce?

Tvoja práca bude veľmi aktívna, ale nepochybujeme, že ju zvládneš ľavou-zadnou.

  • budeš manipulovať s tovarom (v sklade a na predajnej ploche)
  • dokladať nové zásoby tovaru na predajnú plochu po príjme
  • keď už si tak pekne ten tovar doložil na predajnú plochu, tak skontroluješ, či má aj správnu cenovku
  • a keď zbadáš, že sa letáky a drobný tovar pri vchode do predajne míňajú, tak ich doplníš

Upresnenie platových podmienok

3,4 EUR/hod.

Iné výhody

Čo môžeš očakávať od nás?

  • káva a čaj na pracovisku zadarmo
  • práca v dynamickom priateľskom kolektíve

Termín ukončenia výberového konania

3.12.2020

Druh pracovného pomeru

brigáda

Informácie pre uchádzača

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Uchádzačov kontaktujeme spravidla do pár dní od zaslania žiadosti telefonicky.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

študent - stredná škola

Všeobecne požadované znalosti

  • samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
  • fyzická zdatnosť
  • ochota pracovať flexibilne, aj cez víkendy

Počet videní: 503
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Banskobystrický kraj Košický kraj Nitriansky kraj Prešovský kraj Trenčiansky kraj Trnavský kraj Žilinský kraj Bratislava Žilina Banská Bystrica Košice Nitra Prešov Trenčín Trnava