Solargis s. r. o.

Manažér predaja pre región India a Južná Ázia

16.10.2020Solargis s. r. o.
Miesto práce:Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto
Mýtna 48
81107
Bratislava
Typ pracovnej ponuky:Obchod;Finančný manažér,Obchodný manažér,Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda):2100EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Počet voľných miest:1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
2100 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
3. 11. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
6. 11. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklamaIT a telekomunikácie

Náplň (druh) práce
• Vypracováva a uskutočňuje plán na rozšírenie podnikania pre zákazníkov v regióne India, južná Ázia a v susedných regiónoch
• Vyhľadáva potenciálnych klientov, ktorí by mohli profitovať zo služieb ponúkaných našou spoločnosťou
• Kultivujte vzťahy so zákazníkmi, pochopením komplexných požiadavky zákazníkov na technickej aj obchodnej úrovni navrhuje zmysluplné riešenia
• Poskytuje technickú podporu prvej úrovne a spolupracuje s produktovými špecialistami na udržaní vysokej spokojnosti zákazníkov
• Pomáha šíriť medzinárodné osvedčené postupy v oblasti hodnotenia solárnej energie v regióne India a južná Ázia
• Účinne prezentuje riešenia spoločnosti v kontexte potrieb a požiadaviek zákazníkov v porovnaní s konkurenciou
• Poskytuje nové a kreatívne nápady týkajúce sa možného zlepšenia služieb a procesov spoločnosti s cieľom zvýšiť predaj a ponúknuť lepšiu podporu zákazníkom
• Vytvára siete a buduje vzťahy s existujúcimi a potenciálnymi zákazníkmi
• Cestuje za zákazníkmi, zúčastňuje sa veľtrhov v oblasti solárnej energie, seminárov a konferencií

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 9:00
do 17:30

Vhodné pre absolventov:Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Ďalšie požiadavky:

• Skúsenosti s rozvojom podnikania a zákazníckou podporou
• Zodpovednosť, zmysel pre detail a orientácia na cieľ
• Inovatívne myslenie, tímový duch, ambície dotiahnuť projekty do úspešného konca
• Pochopenie globálneho podnikania spoločnosti a prispievanie k udržaniu pozície spoločnosti na trhu
• Plynulá komunikácia v anglickom a indickom jazyku
• Hlboký záujem o slnečnú energiu
• Zvedavý, sebamotivovaný, ochotný neustále sa vzdelávať

Milana Marečka 3
84107 Bratislava-Dev.Nová Ves
Slovensko

Počet videní: 5
Ponúkaná mzda: 2100 EUR
Inzerent:Solargis s. r. o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava