HOBLINA Slovensko s.r.o.

Montážny a servisný pracovník

20.10.2020HOBLINA Slovensko s.r.o.
Miesto práce:Slovensko
okres Topoľčany
Horné Chlebany
Horné Chlebany 28
95631
Slovensko
Topoľčany
Typ pracovnej ponuky:Reality a stavebníctvo;Údržbár
Ponúkaný plat (základná mzda):1350EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Počet voľných miest:1

Iné výhody:

Základná mzda plus odmeny podľa výkonu.

Čo vieme ponúknuť
- Dlhodobý pracovný pomer.
- Slušné ubytovanie na výjazdoch.
- Slušné finančné ohodnotenie (závislé na podanom výkone celého teamu).
- Robí sa síce dosť, ale zásadne nie cez víkendy a sviatky.
- Celofiremná dovolenka v lete (prelom júla-augusta) a počas vianočných sviatkov.
Pokiaľ si myslíš, že si vhodným kandidátom, tak volaj na -=KONTAKT=-. Dohodneme si jeden montážny výjazd pri ktorom uvidíme, či je to práca pre teba.
+ hradené ubytovanie
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1350 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
3. 11. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
3. 11. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Stavebníctvo

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:osobný pohovor

Náplň (druh) práce
Hľadáme kolegu do nášho tímu
Čo konkrétne táto práca obnáša?
- Veľa cestovania a poctivej práce na stavbách prevážne po Slovensku a sem-tam v Čechách.
- Veľa práce, ktorá musí byť odvedená kvalitne.
- Montáž obvykle trvá 2-4 dni, to znamená že počas montáže sa ubytujeme neďaleko stavby a domov cestujeme po dokončení montáže.
- Mimo montáži pravidelne vykonávanie servisov a montáži príslušenstva (taktiež viacdenné výjazdy).

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 18:00

Práca na zmeny:
turnusová práca

Vhodné pre absolventov:Nie

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B + E

Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

Čo požadujeme od budúceho spolupracovníka?
- Ukončené stredoškolské vzdelanie (elektrotechnického, popr. strojárskeho smeru)
- Keďže naši zákazníci stavajú vysokokvalitné domy, tak my musíme odviesť to najlepšie, čo vieme. Preto je tu dôležitý pozitívny prístup ku kvalitnej práci
- Slušné vystupovanie
- Chuť učiť sa novým veciam a postupom a taktiež nové postupy vymýšľať
- Manuálnu zručnosť
- Nutnosť vyznať sa vo výkresoch, mať technické myslenie, byť samostatný
- Vodičský preukaz (min. sk. B)
- Dojazdová vzdialenosť do 50km do našej firmy v Horných Chlebanoch (sú aj týždne, keď večer prídeme na firmu a ráno odchádzame opäť preč)

Osobnostné predpoklady
  • technický talent
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť

Borčany 69
95636 Borčany
Slovensko
Tel:-=KONTAKT=-

Počet videní: 16
Ponúkaná mzda: 1350 EUR
Inzerent:HOBLINA Slovensko s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Nitriansky kraj Nitra