BUDIŠ a. s.

Údržbár - elektromechanik

20.10.2020BUDIŠ a. s.
Miesto práce:Slovensko
Trenčiansky kraj
okres Nové Mesto nad Váhom
Lúka
Lúka
91633
Typ pracovnej ponuky:Elektrotechnika a energetika,Služby,Strojárstvo, technika a rozvoj;Automechanik,Elektromechanik,Údržbár
Ponúkaný plat (základná mzda):1000EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Počet voľných miest:1

Iné výhody:

1 000 - 1 500 EUR/mesiac horná hranica mzdového ohodnotenia zahŕňa mesačnú prémiovú zložku do výšky 40% základnej mzdy, bližšie informácie upresníme na osobnom pohovore s kandidátom

Čo Vám ponúkame navyše?
* možnosť získania mesačnej mimoriadnej odmeny v závislosti od pracovných výsledkov zamestnanca,
* možnosť získania 13. platu v závislosti od hospodárskeho výsledku spoločnosti,
* možnosť dynamizácie mzdy na základe rastúcich skúseností a efektivity pracovníka,
* dynamickú prácu v stabilnej spoločnosti a rastúcu prevádzku Lúka s možnosťou sebarealizácie a profesionálneho rastu,
* možnosť využitia palivovej zľavy vo vybraných čerpacích staniciach,
* otvorenú a priateľskú firemnú kultúru,
* a iné zamestnanecké benefity, ktoré potešia ...

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
2. 11. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
3. 11. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Elektrotechnika

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Ak prejavíte záujem na obsadzovanú pracovnú pozíciu v našej spoločnosti zverejnenú na stránke www.profesia.sk, a prostredníctvom zdroja www.profesia.sk sprístupníte Vaše osobné údaje spoločnosti v rozsahu údajov, ktoré ste uviedli do životopisu a do žiadosti o prijatie do zamestnania, spoločnosť bude o Vás spracúvať Vaše osobné údaje na účel: výberu uchádzačov o zamestnanie na obsadzované pracovné miesto. Právnym základom spracúvania osobných údajov je čl. 6 ods. 1 písm. b) nariadenia GDPR: realizovanie predzmluvných vzťahov, na ktorý spoločnosť nepotrebuje Váš súhlas. Poskytnutie osobných údajov je Vašou slobodnou voľbou, ak údaje spoločnosti neposkytnete, spoločnosť nebude môcť posúdiť Vašu vhodnosť na obsadzované pracovné miesto a nebude Vás môcť pozvať na pohovor.

Náplň (druh) práce
Čo Vás čaká na danej pozícii?
* samostatná práca pri opravách a nastavovaní zariadení plniacich liniek na výrobu minerálnej a pramenitej vody,
* práca na plný úväzok - 3 zmenná prevádzka.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Vhodné pre absolventov:Nie
Vodičský preukaz:B

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie v odbore mechanik elektronických zariadení

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť
  • technická gramotnosť
  • samostatnosť
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Ďalšie požiadavky:

Čo pozícia vyžaduje?
* výhodou je oprávnenie samostatného elektrotechnika podľa § 22 vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z. z.,
* vodičský preukaz skupiny B,
* výhodou je bydlisko z okolia Piešťan.

Osobnostné predpoklady
  • technický talent
  • precíznosť (presnosť)
  • pozornosť

Kontaktné údaje:

BUDIŠ a. s.
Budiš NULL
03823 Dubové
Slovensko

Počet videní: 1
Ponúkaná mzda: 1000 EUR
Inzerent:BUDIŠ a. s. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trenčiansky kraj Trenčín