Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Konsolidovať plány požiadaviek a disponibilných zdrojov pre stanovené časové obdobia v relevancii na interné aj externé zdroje
• Participovať na stanovovaní pravidiel pre prioritizáciu kapacitných požiadaviek ako aj realizáciu druhov výkonov
• Vytvárať analýzy nad dátami, ktoré súvisia s workflovom toku požiadaviek prevádzkové činnosti ako aj ich realizáciou s cieľom vyhodnocovania výkonnosti, efektivity a predikovania vývoja
• Navrhovať relevantné KPI, mechanizmy ich merania a vyhodnocovania pre jednotlivé zložky útvarov a aj v rámci cross procesov pre iné útvary
• Tvoriť rozpočty, sledovať plány a skutočné plnenie nákladov a výnosov, tvoriť zmluvy z obchodného styku a ceny pre neregulované činnosti
• Analyzovať ekonomické ukazovatele plnenia rozpočtov úsekov a navrhnúť opatrenia pri zistení odchýlok
• Koordinovať predkladanie požiadaviek úsekov na rozpočet a čerpanie nákladov, analyzovať ich a posudzovať oprávnenosť
• Tvoriť a vyhodnocovať forecasty, dlhodobé plány, analyzovať odchýlky a ich zdôvodnenie
• Tvoriť pracovné a metodické postupy, kontrolovať ich dodržiavanie, poskytovať poradenstvo inými organizačným zložkám
• Tvoriť rozpočty, sledovať plány a skutočné plnenie nákladov a výnosov, tvoriť zmluvy z obchodného styku a ceny pre neregulované činnosti za úseky divízie prevádzkového riaditeľa až na úrovne tímov

Ponúkaný plat

2000EUR

Upresnenie platových podmienok

od 2000 EUR + 15 % výkonnostná odmena

Iné výhody

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• Silný sociálny program
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Osobný účet - finančné prostriedky určené na Vašu regeneráciu 1050 EUR brutto ročne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

dohodou

Termín ukončenia výberového konania

16.11.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Výška základnej mzdy je na úrovni od 2000 EUR brutto v závislosti od skúseností kandidáta.
K uvedenej pozícii prináleží výkonnostná odmena vo výške 15 % pri 100 % plnení ukazovateľov.
Žiadosti zasielajte do: 16.11.2020

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint

Všeobecne požadované znalosti

Ďalšie požiadavky:
*Analytické myslenie
*Samostatnosť
*Rozhodnosť
*Precíznosť a zmysel pre detail
*Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti

Požadovaná prax: kontroling
Počet rokov praxe: 5

Vodičský preukaz

Skupina: B

Skupina: B

10021518

Počet videní: 3
Ponúkaná mzda: 2000 EUR
Inzerent:Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE) [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava