STEEP PLAST Slovakia, s.r.o.

Technik výroby plast. komponentov/ Nastavovač vstrekolisov

21.10.2020STEEP PLAST Slovakia, s.r.o.
Miesto práce:Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nitra
Lužianky
Dolné Hony 26
95141
okres Nitra
Typ pracovnej ponuky:Elektrotechnika a energetika,Strojárstvo, technika a rozvoj,Výroba;Obrábač kovov,Operátor strojov a zariadení,Technik
Ponúkaný plat (základná mzda):1200EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Počet voľných miest:1

Iné výhody:

Práca v stabilnej, perspektívnej spoločnosti, s možnosťou postupného vývoja pracovnej pozície podľa motivácie a schopností kandidáta.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1200 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
3. 11. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
3. 11. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Náplň (druh) práce
- Nastavuje parametre na vstrekolisoch, rozbieha, resp. ukončuje výrobu,
- Montuje a demontuje formy,
- Overuje riadne fungovanie používaných výstupných zariadení,
- Zabezpečuje prvostupňovú údržbu nástrojov a zariadení,
- Zabezpečuje plnenie plánu svojho tímu pracovníkov v množstve, kvalite, dodacích lehotách,
- Kontroluje zhodu výrobkov vo vzťahu k ich špecifikáciám,
- Sleduje plnenie výrobného procesu podľa plánu, kontroluje dodržiavanie termínov výroby a dodávok,
- Zabezpečuje dodržiavanie výrobných procedúr, riadi a hodnotí operátorov svojho tímu vo výrobe,
- Zabezpečuje úplné dodržiavanie bezpečnosti práce,
- Podieľa sa na ohodnotení operátorov.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Vhodné pre absolventov:Nie
Vodičský preukaz:B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2
  • francúzsky - elementárna: A1 a A2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Word - elementárna

Ďalšie požiadavky:

2- 3 ročné skúsenosti v oblasti plastovej výroby nevyhnutné, skúsenosti v oblasti obsluhy a nastavovania vstrekolisov DEMAG a v oblasti obsluhy robotov typu SEPRO sú výhodou.
Požadujeme technické a samostatné myslenie, a schopnosť samostatného riešenia dennej problematiky. Schopnosť pracovať v zmennej prevádzke, motivácia osobného a odborného rastu. Ovládanie cudzieho jazyka nie je podmienkou, ale výhodou.

95141 Lužianky
Slovensko
Tel:-=KONTAKT=-

Počet videní: 28
Ponúkaná mzda: 1200 EUR
Inzerent:STEEP PLAST Slovakia, s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Nitriansky kraj Nitra