Obec Nižná Slaná

Miesto práce:Slovensko
okres Rožňava
Nižná Slaná
Letná 14
04923
Okres Rožňava
Pozícia / odvetvie:Administratíva;Asistent
Ponúkaný plat (základná mzda):815EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Počet voľných miest:1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
815 € mesačne

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
3. 12. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
9. 12. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Samospráva

Náplň (druh) práce
Popis práce Terénneho asistenta COVID:
- komunikácia s obyvateľmi MRK a obcou za účelom zberu údajov o základných životných potrebách (voda, strava, prevencia, bývanie, komunikácia a informovanosť)
- zabezpečenie adresnej a cielene poskytovanej podpory krízovým tímom
- sprostredkovanie informácií spojených s COVID 19 z verejných inštitúcií smerom k obyvateľom MRK, obci a projektovému tímu
- distribúcia informačných manuálov a brožúr s cieľom zvýšiť osvetu pre ochorenie COVID 19 a iné pandémie (ako jej predchádzať a ako sa správať)
- denné monitorovanie situácie v pričlenenej MRK, počet navrátilcov zo zahraničia, ich situácia a bývanie v MRK
- informovanie o priebehu a spôsobe karantény, pomáha obyvateľom oboznámiť ich s postupmi
- pomoc obci pri zabezpečovaní výstupného akčného krízového plánu obce (postup v druhej vlne COVID 19 alebo inej pandémie)
- pomoc pri výkone opatrení v oblasti primárnej prevencie a zdravotnej osvety v súvislosti s ochorením COVIV-19 (pri testovaní, distribúcii rúšok, atď.)
- vedenie terénneho denníka činností, vrátane dochádzky

Uzávierka na predkladanie žiadostí o prijatie do zamestnania je 10.12.2020 (rozhodujúcou pre zaradenie do výberového konania bude dátum pečiatky doručovacej pošty na obálke).

Vhodné pre absolventov:Nie

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Ďalšie požiadavky:

Žiadosť je potrebné zaslať v zalepenej obálke s označením "Výberové konanie NP COVID MRK - NEOTVÁRAŤ".

Osobnostné predpoklady
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • spoľahlivosť
  • iniciatívnosť
  • trpezlivosť
  • empatia

Námestie SNP 54, Nižná Slaná, 04923

Počet videní: 12
Ponúkaná mzda: 815 EUR
Inzerent:Obec Nižná Slaná [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Košický kraj Košice