Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov Rača

Miesto práce:Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Rača
Pri vinohradoch 267
83106
Bratislava
Pozícia / odvetvie:Zdravotníctvo a farmácia;Zdravotná sestra
Ponúkaný plat (základná mzda):1000EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Počet voľných miest:1

Benefity a ďalšie výhody:

Ponúkaný plat v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. v znení neskorších predpisov, od 1000 do 1100 € v závislosti od praxe, plus iné príplatky;
- polročné odmeny;
- dva týždne dovolenky navyše;
- ubytovanie poskytované zamestnávateľom (samostatné jednoizbové bytové jednotky s balkónom, s vlastným sociálnym zariadením a kuchyňou, wifi) spoplatnené sumou 120 €/mesiac;
- zamestnanecké obedy;
- doplnkové dôchodkové poistenie hradené zamestnávateľom.
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
3. 12. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
6. 12. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

ZdravotníctvoSociálne služby

Náplň (druh) práce
- Práca v jednozmennej alebo nepretržitej prevádzke
- Prax v iných zariadeniach podobného typu vítaná
- Empatický prístup k ľuďom, komunikatívnosť

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:30
do 18:30

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Vhodné pre absolventov:Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Zdravotnícke odbory vzdelávania na stredných zdravotníckych školách
Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Zdravotníctvo - odbory štúdia na SOU

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • slovenský - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Internet - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Vopred ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu.
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie.
Ďakujeme za pochopenie.

Osobnostné predpoklady
  • empatia
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • spoľahlivosť
  • pozornosť

83106 Bratislava-Rača
Slovensko

Počet videní: 11
Ponúkaná mzda: 1000 EUR
Inzerent:Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov Rača [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava