Arbeiterring Personalbereitstellung GmbH

Miesto práce:Arnoldstein v Rakúsku
Rakúsko
Pozícia / odvetvie:Stavebný zámočník,Strojný zámočník,Zámočník
Ponúkaný plat (základná mzda):13,76EUR/hod.
Termín nástupu do práce:dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Počet voľných miest:16

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Požiadavky
• Dostatočná prax so zámočníckymi prácami
• Nemčina min. B1 aspoň jedného z partie podmienkou

Ubytovanie zabezpečíme, mzda vždy podľa kolektívnej zmluvy na rakúsku pracovnú zmluvu 13,76 EUR/brutto hod., samozrejmosť sú aj diéty do výšky 26,40 EUR/deň. Zdravotné a sociálne poistenie v Rakúsku, 13. a 14. plat.

Ak ste sa v inzeráte našli ozvite sa nám!

Pre ďalšie informácie zavolajte/píšte/Whatsapp -=KONTAKT=-alebo zašlite životopis cez formulár kliknutím naemailalebo na Reagovať na ponuku.

Benefity a ďalšie výhody:

Práca na rakúsku pracovnú zmluvu, zabezpečenie ubytovania, v prípade potreby poskytnutie pracovného oblečenia.

Minimálne požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov:Áno
Vodičský preukaz:B1

tepelné izolácie, špachtlovanie, omietky

Charakteristika spoločnosti:

Sme rakúska personálna firma Arbeiterring Personalbereitstellung GmbH so sídlom vo Völkermarkte v Rakúsku. Sprostredkovávame prácu pre renomované firmy po celom Rakúsku od roku 2007 v rôznych odvetviach, od stavbárskeho a strojárskeho priemyslu až po železiarsky, elektrotechnický, drevospracujúci atď.

Náš úspech spočíva v dobrej a dlhodobej spolupráci s našimi obchodnými partnermi a našimi zamestnancami. Zameriavame sa na personál, ktorý má kvalifikáciu požadovanú zákazníkom. Vďaka čestnému a spravodlivému spôsobu zaobchádzania sa nám podarilo vybudovať značný počet motivovaných a vysoko kvalifikovaných zamestnancov. Ak práve neponúkame pozíciu, ktorú hľadáte, zašlite nám Váš životopis iniciatívne a pokúsime sa vám nájsť pracovné miesto, samozrejme zdarma.

Adresa:

Röntgenstraße 7
Völkermarkt
Rakúsko
www.arbeiterring.eu

Kontaktné údaje:

Michaela Banášová, MBA
Röntgenstraße 7, Völkermarkt, 9100, Rakúsko
Tel:-=KONTAKT=-

Počet videní: 1
Inzerent:Arbeiterring Personalbereitstellung GmbH
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Nitriansky kraj