APPEL COUNSELLING, spol. s r. o.

databázový developer - senior

APPEL COUNSELLING, spol. s r. o.

06.08.2019 Hlavný pracovný pomer

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Moderná slovenská IT firma (20 rokov na trhu), si k sebe hľadá skúsenú programátorskú posilu, ktorej náplň práce bude: * Návrh a optimalizácia dátových štruktúr * tvorba a optimalizáciia databázových dotazov v SQL * tvorba a optimalizácia uložených procedúr * tvorba a údržba dátových pump * analýza údajov

Práca v regióne

Výhody a ďalšie informácie

  • Ponúkaný plat: 1 600€ - 3000€
  • profesionálny a osobnostný rast - využívanie najnovších Microsoft technológií (zlatý Microsoft partner) a odborný rast v technologickej oblasti príjemné vzťahy na pracovisku, spoločenský život, teambuildingy rodinná atmosféra, stabilná spoločnosť aj kolektív - dôraz na lojalitu

Požiadavky na uchádzača

  • IT znalosti:
  • Microsoft SQL Server expert</</li>

APPEL COUNSELLING, spol. s r. o.

Leškova 3A
811 04 Bratislava


-=KONTAKT=-
Tel.: 02/-=KONTAKT=-Mobil: -=KONTAKT=-Mobil: -=KONTAKT=-

APPEL COUNSELLING je personálno-poradenská spolo&ccaron;nos&tcaron;, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 1995. Špecializujeme sa na výber špecialistov a zamestnancov na pozície stredného, vrcholového a TOP manažmentu. Svojim klientom ponúkame realizáciu na mieru šitých personálnych projektov zameraných na optimalizáciu organiza&ccaron;nej a manažérskej štruktúry, organiza&ccaron;ného rozvoja a efektívneho riadenia &lcaron;udských zdrojov.

V APPEL COUNSELLING sa aktívne snažíme poskytnú&tcaron; našim klientom a uchádza&ccaron;om &ccaron;o najvyššiu úrove&ncaron; kvality. Profesionálna úrove&ncaron; našich služieb je garantovaná tímom interných a externých spolupracovníkov so skúsenos&tcaron;ami z oblasti riadenia &lcaron;udských zdrojov, psychológie, sociológie, organizácie a riadenia podniku a vzdelávania dospelých.

Našou základnou filozofiou je maximálna orientácia na potreby klienta. Sme presved&ccaron;ení o tom, že každý klient a každý projekt je jedine&ccaron;ný, a preto prispôsobujeme svoje služby špecifickým požiadavkám klientov. Pomáhame tak rozvíjať firemný potenciál klienta a uspieť tak v dnešnom konkurenčnom prostredí.

Počet videní: 1
Inzerent:APPEL COUNSELLING, spol. s r. o.
Zverejnené dňa:2019-08-06 (14 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.