Lugera & Maklér s r.o.

Personálny konzultant / Recruiter na skrátený úvazok

Lugera & Maklér spol. s r.o.

03.09.2020 Hlavný pracovný pomer

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Samostatná práca na výbere a vyhľadávaní vhodných kandidátov na voľné pracovné pozície pre našich klientov
  • Aktívne vyhľadávanie vhodných kandidátov
  • Samostatné vedenie pohovorov s kandidátmi
  • Vypracovanie relevantných hodnotení kandidátov a vedenie súvisiacej administratívy
  • Osobný kontakt s klientom a s tým súvisiace personálne poradenstvo v rozsahu firmou poskytovaných služieb, budovanie vzťahov s klientm

Práca v regióne

Výhody a ďalšie informácie

  • zaujímavé mesačné bonusy

Plat: 500

O spoločnosti:
Vedúca spoločnosť v oblasti personálnych riešení, s komplexnou ponukou služieb od vyhľadávania a výberu, personálnej inzercie až po realizáciu assessment centier. Pre našich klientov realizujeme širokú škálu pozícií v rôznych oblastiach a úrovniach.

Požiadavky na uchádzača

  • Čo na to potrebuješ?
  • Skúsenosti v oblasti HR sú vítané
  • Zvládať komunikáciu a budovať vzťahy na profesionálnej úrovni. Máš za sebou skúsenosti napríklad v oblasti obchodu, starostlivosti o zákazníka, projektového manažmentu, dokážeš sa pohybovať v business prostredí a klientom ochotne zariadiš aj modré z neba.
  • Veľa vnútornej motivácie a pozitívneho prístupu. Budeš pracovať vo vysoko konkurenčnom, rýchlo meniacom sa prostredí a čeliť náročným výzvam, ktoré pravdepodobne nie vždy skončia umiestnením tvojho kandidáta na otvorenú pozíciu. S takýmito situáciami musíš rátať a nenechať sa odradiť prvým neúspechom. Ani tým druhým.
  • Znalosť anglického jazyka. Pracujeme s medzinárodnými spoločnosťami, stretávame sa s ľuďmi z celého sveta a preto je dôležitá tvoja schopnosť efektívne a gramaticky správne komunikovať v angličtine, rozumieť aj odbornejším textom a vedieť komplexne vyjadriť a formulovať svoje myšlienky.
  • Chuť neustále posúvať latku vyššie. Chceme ti dať príležitosť rásť a zároveň hľadáme niekoho, kto nám bude pomáhať neustále napredovať, zlepšovať sa a byť tou najlepšou personálnou spoločnosťou.

Jilemnického 3, 911 01 Trenčín
Štúrova 27, 040 01 Košice
Mlynské Nivy 49, 821 09 Bratislava
Štúrova 22, 949 01 Nitra

Monika Voláková
monika.-=KONTAKT=-
-=KONTAKT=-

Lugera & Makler is the leading recruitment firm in Slovakia offering interested candidates a wide variety of challenging job opportunities on a constant base. Our customers are most of the leading companies in Slovakia (multi nationals as well as national companies) offering you new career perspectives. If you are ready for a move, than please act now. Because action is what unites every great success...

Počet videní: 2
Ponúkaná mzda: 500 EUR
Inzerent:Lugera & Maklér s r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj