AuJob s.r.o.

Scrum Master/ Team leader

AuJob s.r.o.

14.06.2021 Hlavný pracovný pomer

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupuje náš klient ako aj my ku každému kandidátovi individuálne.Prečo je pre Vás táto pozícia vhodná:
  • zdokonalíte svoje jazykové zručnosti, vďaka pravidelnej komunikácii v anglickom jazyku- využijete svoje líderske zručnosti - budete pôsobiť v medzinárodnej spoločnosti so skvelou atmosférou, Na tejto pozícii bude Vašou úlohou:
  • hľadať spôsoby zvýšenia tímovej efektivity & produktivity- organizovať a facilitovať všetky meetingy v rámci Scrum-u- spolupracovať s kolegami v rámci Metrohm AG vo Švajčiarsku- viesť členov tímu k osobnému rozvoju- spolupracovať s kolegami na vylepšovaní agilných metód v organizácii a na vytváraní otvoreného a podnetného prostredia

Práca v regióne

Práca na pozícii


Výhody a ďalšie informácie

  • Máte prirodzené líderské schopnosti a vyznáte sa v metóde Scrum? Staňte sa Scrum masterom pre úspešnú spoločnosť!

Spoločnosť sa zaoberá výrobou prístrojov pre chemickú analýzu.Svojim zamestnancom ponúka:

- Personal budget (40eur/mesiac - kultúra, šport, zdravie, III. pilier)
- Flexibilný pracovný čas
- Rosengart stolný futbal, Air Hockey, Yoga
- Green budget (25eur/mesiac - verejná doprava, bicykel, vlak)
- Dovolenka navyše
- Jazykové kurzy (EN, DE)Zaslaním životopisu a iných dokumentov potrebných na splnenie účelu - sprostredkovanie zamestnania, udeľuje uchádzač o zamestnanie spoločnosti AuJob s.r.o., ako prevádzkovateľovi IS Evidencia uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších právnych predpisov, súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov na účely a za podmienok uvedených v "Informácie poskytované pri získavaní osobných údajov od dotknutej osoby podľa Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení", ktoré sú tiež dostupné na www.aujob.sk/ochrana-osobnych-udajov.php.

Požiadavky na uchádzača

  • Cudzie jazyky:
  • Anglický jazyk - B2
  • Osobnostné predpoklady:
  • komunikatívne zručnosti, zodpovednosť, precíznosť, líderské schopnosti
  • Pre túto pozíciu potrebujete:
  • minimálne 2 roky skúseností v leaderskej pozícii - skúsenosť s prácou v agilnom prostredí- znalosť scrum metódy- vedenie ľudí ho baví, má kooperatívny spôsob vedenia a spolupráce- znalosť SW development life cycle- silné komunikačné schopnosti- schopnosť viesť a motivovať, vie dobre vychádzať s ostatnými a dodávať tímu pozitívnu energiu- tímové zručnosti, dobrá spolupráca s ostatnými,

AuJob s.r.o.

AuJob s.r.o.
Jelenia 11
Bratislava
81105

personalny konzultant
-=KONTAKT=-
-=KONTAKT=-

AuJob Personálny servis, Personálna agentúra

Počet videní: 7
Inzerent:AuJob s.r.o. [ ]
Zverejnené dňa:2021-06-14 (50 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.