Tatra banka

• Kariérna príležitosť v oblasti starostlivosti o prémiových klientov. Ak máš skúsenosti s komunikáciou s náročnejšími klientami a máš skúsenosti s predajom produktov a služieb, príležitosť je vhodná pre teba. Ak ťa baví bankovníctvo, investovanie, vieš sa rozprávať o potrebách klienta, o jeho plánoch a úspechoch - si len krok od osobného bankára. 
• Remote osobný bankár radí klientom po telefóne a plánuje spoločne riadenie ich financií, financovanie ich plánov prostredníctvom špičkových produktov a služieb Tatra banky. 
• Ponúkame ti ideálnu príležitosť vyuziť svoje silné stránky u nás. Ak nie si expertom vo svete financií na začiatku s nami absolvuješ rozvojový program, v ktorom ťa pripravíme na každú situáciu. 
• Tvojou náplňou práce, po príprave, bude starostlivosť o prémiových klientov na Dialógu. Budeš im radiť ako spravovať ich financie a ponúkať im služby po telefóne, ktoré najlepšie vystihnú ich  potreby. Budeš pracovať vo veľkej miere  s našimi inováciami - najmodernejšími digitálnymi produktami vhodnými pre túto typológiu klientov. Počet videní: 11
Ponúkaná mzda: 1486 EUR
Inzerent:Tatra banka [ ]
Zverejnené dňa:2024-06-19 (29 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Prešovský kraj Prešov
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.