Železiarne Podbrezová a.s.

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Rušňovodič vedie hnacie dráhové vozidlo na vlečke ŽP a.s., v technologickej doprave a preprave hutníckych polotovarov prepravovaných železničnou dopravou. Posunovacie práce: prísun a odsun materiálu v náväznosti na výrobný proces so sledovaním posunovej cesty, návestí a návestidiel podľa dopravných a návestných predpisov a vnútropodnikovej legislatívy.
Príprava, prehliadka a vykonávanie prevádzkového ošetrenie hnacieho dráhového vozidla, zodpovednosť za vedenie dráhového vozidla a ďalšie činnosti bližšie uvedené v popise pracovnej činnosti.
Ide o prácu v nepretržitom 12 hod. pracovnom režime.

Rušňovodič kandidát sa teoreticky a prakticky v zmysle platnej legislatívy pripravuje na vedenie hnacieho dráhového vozidla na vlečke, v technologickej doprave a preprave hutníckych polotovarov, prísun a odsun materiálu v nadväznosti na výrobný proces so sledovaním posunovej cesty, návestí a návestidiel podľa dopravných a návestných predpisov a vnútropodnikovej legislatívy. Vykonáva čistenie a prevádzkové ošetrenie hnacieho dráhového vozidla a ďalšie činnosti bližšie uvedené v popise pracovnej činnosti.
Ide o prácu v nepretržitom 12 hod. pracovnom režime.

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Druh: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 6


Plat: 1100 € za mesiac


Počet videní: 58
Ponúkaná mzda: 1100 EUR
Inzerent:Železiarne Podbrezová a.s. [ ]
Zverejnené dňa:2022-08-17 (168 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Banskobystrický kraj Brezno
Zdroj:istp.sk
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.