NOEZON, s. r. o.

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Si organizovaný, máš obchodného ducha a ovládaš anglický jazyk? Pridaj sa do NOEZON tímu a buduj rast firmy spolu s nami.

NOEZON rozširuje svoj tím o strategickú pozíciu. Hľadáme skúseného nákupcu, ktorý nám naplní dodávateľské portfólio a posilní oblasť e-commerce.

Koho vlastne potrebujeme?

Koordinátora nákupu s dobrým analytickým myslením a chuťou rozširovať náš zásobník dodávateľov. Pôsobíme v kreatívnom biznise s drobným galantérskym tovarom a aktuálne máme 70 aktívnych dodávateľov z celého sveta.

Hľadáme človeka s angličtinou na vysokej úrovni (C1 a vyššie) – budeš totižto komunikovať aj so zahraničnými partnermi, a to slovom aj písmom. Istým spôsobom by si mal/a byť stratég, ktorý nenechá nič na náhodu, ale oprie sa o aktuálne trendy, monitoring trhu či o konkurenciu.

Náš budúci nákupca by mal byť vo veľkej miere samostatný a “uprataný”. Dodržiavanie deadlinov by malo byť tvojou prioritou.

Na tvojich pleciach bude zodpovednosť za výber tovarov aj ich konečnú cenu. Budeš vyhľadávať nových dodávateľov, komunikovať s nimi o ponúkanom tovare, viesť obchodné stretnutia, posudzovať cenové ponuky a tiež uzatvárať zmluvy.

Predsa ťa v tom všetkom nenecháme samého/samu, v prípade konzultácie ti budú k dispozícii naši ľudia z customer service, ale aj naši odborníci z nákupnej brandže či marketingu.

Ak máš o túto pozíciu záujem, svoj životopis pošli na -=KONTAKT=-.

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Cudzie jazyky

anglický - vysoká: C1 a C2

Počítače

Internet - vysoká

Druh: pracovný pomer na neurčitý čas


Plat: 1100 € za mesiac


Počet videní: 0
Ponúkaná mzda: 1100 EUR
Inzerent:NOEZON, s. r. o.
Zverejnené dňa:2023-02-01 (51 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava
Zdroj:istp.sk
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.