Verteco digital services, s. r. o.

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme talentovaného a motivovaného obchodného reprezentanta pre našu službu verteco.shop!

Ako oficiálny partner spoločnosti Google pre Google Shopping a nákupné inzeráty vo vyhľadávači Google, ponúkame jedinečnú možnosť pre našich partnerov získavať výhodné ceny na svoje reklamné kampane. Vďaka našej službe verteco.shop ponúkame 20% zľavu z CPC. Viac informácií nájdete na https://www.verteco.digital/sk/verteco-shop/.

Ako naš obchodný reprezentant budete mať na starosti aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, udržiavanie a rozvíjanie vzťahov s existujúcimi zákazníkmi a prezentáciu našej služby potenciálnym zákazníkom. Bude Vám zverená aj úloha vedenia propagácie, komunikácie s potenciálnymi zákazníkmi a zabezpečenie spätnej väzby od nich.

Budete zodpovedný za príjem nových zákazníkov, sledovanie predajných výsledkov a poskytovanie technickej podpory zákazníkom. Taktiež budete mať na starosti monitorovanie trhu a podnikanie krokov na zlepšenie našich služieb.

Ako naš obchodný reprezentant budete mať príležitosť rozvíjať svoje obchodné zručnosti, rozširovať svoje vedomosti o e-commerce a dosiahnuť úspech v dynamickom prostredí.

Hľadáme kandidáta s vynikajúcimi komunikačnými zručnosťami, schopnosťou pracovať samostatne i v tíme, analytickým myslením a záujmom o rozvoj v oblasti e-commerce.

Ak ste týmto nadšení a hľadáte novú výzvu v kariére, neváhajte a prihláste sa!

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Internet - pokročilá

Druh: domácka práca a telepráca


Plat: 10 € za hodinu


Počet videní: 0
Inzerent:Verteco digital services, s. r. o.
Zverejnené dňa:2023-02-10 (42 dní)
Zverejnené pre lokality:Slovensko Žilinský kraj Žilina
Zdroj:istp.sk
Pracovná ponuka nájdená za 0 milisekúnd.