V a V Akademy, s.r.o.

Organizátor vzdelávacích aktivít

Počet voľných pracovných miest:

1

Miesto výkonu práce:

  • Slovensko
    Košický kraj
    okres Košice

Kontaktná osoba:

Základná zložka mzdy (v hrubom):

700 € za mesiac

Dátum nástupu:

ihneď

Dátum pridania ponuky:

25. 10. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:

28. 10. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Výchova, vzdelávanie a šport

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

- Poskytovanie informácií o službách a produktoch našej spoločnosti (osobne, telefonicky, e-mailom),
- evidencia prihlášok záujemcov, kontaktovanie prihlásených záujemcov a informovanie záujemcov o podmienkach pri poskytovaní našich služieb a produktov,
- plánovanie, riadenie a organizovanie vzdelávacích kurzov, ich otvorení, priebehu a uzatvorení,
- vedenie administratívnej a inej agendy spojenej s organizovanými aktivitami,
- príprava a uzatváranie zmlúv s lektormi a partnermi,
- príprava a zasielanie materiálov a pomôcok pre rôzne aktivity našich spoločností,
- ďalšie pracovné úlohy podľa vnútropodnikových smerníc.

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Ponúkané výhody

- zaujímavá práca v mladom a príjemnom kolektíve
- práca v moderných a atraktívnych priestoroch spoločnosti
- možnosť ďalšieho vzdelávania formou školení
- zamestnanecké benefity (bezplatné masáže, kadernícke a kozmetické služby)
- variabilná zložka do 150€ + kvartálne bonusy

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Údaje o zamestnávateľovi

Obchodné meno:

Právna forma:

Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:

46106723

Internetová adresa:

www.vavakademy.sk

Charakteristika:

VaV Akademy - Vzdelanie Ako Výhoda. Sme osvedčená vzdelávacia spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a najširšou ponukou vzdelávacích a REKVALIFIKAČNÝCH KURZOV - aj vo Vašom meste. Možnosť skôr sa zamestnať, nájsť si lepšiu prácu, robiť to, čo Vás baví a napĺňa, zvýšiť svoj osobnostný potenciál, zabezpečiť profesijný rast, získať cenné znalosti a praktické skúsenosti, byť nenahraditeľným a potrebným, to všetko je možné s kurzami od VaV Akademy. Absolvujte akreditované a certifikované vzdelávanie do praxe pod vedením profi odborníkov v danej oblasti aj Vy - vyberte si kvalitu, vyberte si VaV vzdelávanie. Neprehliadnite ponuku kurzov ZADARMO - preplatených cez projekt úradu práce RE-PAS a zamestnajte sa po absolvovaní rekvalifikačného kurzu vo VaV aj Vy. Viac informácií nájdete na našej webstránke.

Adresa:
  • Hlavná 50
  • 08001 Prešov
  • Slovensko

Počet videní: 34
Ponúkaná mzda: 700 EUR
Inzerent:V a V Akademy, s.r.o.
Zverejnené pre lokality:Slovensko Košický kraj Košice
Zdroj:istp.sk