VIP Complet

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bocholt - OPATROVANIE pacientky / turnus 10 týždňov/ nástup čím skôr/ potrebná dobrá znalosť nemčiny/BONUS za sviatky

Do malého mestečka Bocholt, na hraniciach s Holandskom, hľadáme milú a priateľskú opatrovateľku k91-ročnej pani(163 cm, 65 kg), ktorá bývaSAMA v rodinnom dome.V domácnosti sa nenachádzajú žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má k dispozíciisamostatnú izbu s kúpeľňou, televíziou a pripojením na internet.

Stupeň ošetrenia:pacientka je zaradená do2.stupňa ošetrenia.

Potreba ošetrovateľskej služby:domácnosťnavštevujeošetrovateľská služba.

Zdravotný stav:pacientka má stareckú demenciu. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne.

Pohyblivosť:pacientka pri pohybe využíva invalidný vozík alebo rolátor. Je potrebné byť jej nápomocný.

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície za úlohustarostlivosť o pacientku, čo predstavuje pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní, vstávaní, presune na toaletu. Na starosti má taktieždomáce práceako upratovanie, varenie, nakupovanie. Pacientka ocení spoločnosť, rozhovory, prípadne prechádzky po okolí.

Dĺžka turnusu:10 týždňov,nástup:čím skôr

Ponúkaná mzda:8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za turnusdo výšky3196 €(10 týždňov) vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. Opatrovateľka dostáva za turnus plusBONUSza sviatočné dnivo výške218 €(pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa naslovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:

KoordinátorkaL. Poórová: -=KONTAKT=-,l.poorova@vip-pflege.eu

Odd. náboru: -=KONTAKT=-, -=KONTAKT=-, nabor@vip-pflege.eu

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Základné vzdelanie

Počet videní: 1
Inzerent:VIP Complet
Zverejnené pre lokality:Slovensko