Železnice Slovenskej republiky

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie údržby a opráv železničného zvršku, spodku a umelých stavieb. - demontáž podvalov, koľají a výhybiek - odstraňovanie snehu a ľadu z prevádzkovaných koľají a výhybiek - pomocné práce pri stavbe a údržbe železničných tratí

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Základné vzdelanie
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
Osobnostné predpoklady a zručnosti

- precíznosť

- zodpovednosť a spoľahlivosť

- chuť pracovať

Pred uzatvorením pracovnoprávneho vzťahu:

- absolvovanie vstupnej lekárskej preventívnej prehliadky

Zamestnanecké výhody, zručnosti

- pracovný pomer na dobu neurčitú,

· cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov, · príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,

· životné poistenie pre zamestnancov DYNAMIK Ž - Generali poisťovňa, a. s.,

- nadštandardná starostlivosť o zamestnanca v prípade zdravotných problémov,

· odmena pri pracovných výročiach, životnom jubileu,

· pracovné voľno s náhradou mzdy na riešenie dôležitých osobných prekážok v práci nad rámec ZP,

· výplata najneskôr k 12. dňu v mesiaci

Informácie o výberovom konaní

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Počet videní: 1
Ponúkaná mzda: 650 EUR
Inzerent:Železnice Slovenskej republiky
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava