Anassa, s. r. o.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • check in a check out hostí, registrácia hostí
  • zúčtovanie hostí, príprava podkladov na fakturáciu
  • spracovávanie rezervácií
  • práca s hotelovým systémom Horec
  • vykonávanie dennej uzávierky a jej kontrola
  • práca s pokladňou a POS terminálom

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Stredoškolské s maturitou
  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Študent vysokej školy
  • Vysokoškolské I. stupňa
  • Vysokoškolské II. stupňa
  • Vysokoškolské III. stupňa
Jazyk a úroveň ovládania
  • Anglický jazyk - Expert (C2)
  • Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Počítačové znalosti - používateľ
  • Microsoft Word - základy
  • Microsoft Excel - základy
  • Microsoft Outlook - základy

Zamestnanecké výhody, zručnosti

  • zaujímavá práca v dobrom tíme so silným proklientským prístupom
  • možnosť dynamicky sa rozvíjať a sebarealizovať
  • stravné lístky
  • dlhodobá pracovná perspektíva

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že spĺňate hore uvedené požiadavky, zašlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku, s priloženým motivačným listom a fotografiou na kontaktný e-mail: -=KONTAKT=-.
Do predmetu správy prosím uveďte názov pozície.

Ďakujeme za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Ponuka je aktuálna do: 16.11.2018

Počet videní: 1
Ponúkaná mzda: 800 EUR
Inzerent:Anassa, s. r. o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava