123-prace.cz s. r. o.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nenáročná práca v strojárenskom priemysle. Firma sa zaoberá výrobou a montážou nákupných košíkov,vozíkov,transportných vozíkov,regálových systémov. Hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu obsluhy zvarovacích automatov,kde nie je nutnosťou byť držiteľom zváračského preukazu. Pracuje sa v 3 smenách od pondelka do piatku s možnosťou presčasových hodín. Práca je vhodná aj pre absolventov,alebo ľudí bez predchádzajúcej praxe.

Miesto výkonu práce je Olomouc .

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Základné vzdelanie
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Odbor: u nás sa zamestnáš aj so základným vzdelaním,ale preferujeme zamestnancov s technickým vzdelaním
Osobnostné predpoklady a zručnosti

Od uchádzača požadujeme hlavne dobrý zdravotný stav, flexibilitu.

Zamestnanecké výhody, zručnosti

Ponúkame bezplatné ubytovanie v blízkosti pracoviska , závodné stravovanie na každej smene , možnosť týždenných záloh .

Informácie o výberovom konaní

Nástup je možný ihneď . Je nutné zaslať CV na : praceolomouc@123-prace.cz , alebo kontaktovať na +-=KONTAKT=-( stačí len prezvoniť ) .

Počet videní: 0
Ponúkaná mzda: 900 EUR
Inzerent:123-prace.cz s. r. o.
Zverejnené pre lokality:Slovensko