Silverhand

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- MAG zváranie oceľových konštrukcií, schodov, zábradlí, strojov, rámov...
- WIG zváranie tenkých plechov, rúr a nádrží...
- zváranie podľa špecifikácie a výkresov
- kontrola kvality zvaru

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Stredoškolské bez maturity
Jazyk a úroveň ovládania
  • Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Vodičský preukaz
  • B
Osobnostné predpoklady a zručnosti

- PODMIENKA - komunikatívna znalosť nemčiny (bude telefonicky overená)
- prax v odbore - požadovaná
- platný zváračský preukaz - výhoda
- vlastné auto
- samostatná práca

Zamestnanecké výhody, zručnosti

- mzda 11-12 € / hod brutto + 40 € / deň netto

- možnosť vyššej hodinovej mzdy na základe skúseností a kvalifikácie

- týždenné zálohy (-=KONTAKT=-Euro)
- ubytovanie si hradí zamestnanec
- možnosť pracovať nadčasy
- pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom
- stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď
- platba daní a sociálnych príspevkov nemeckým zamestnávateľom
- rodinné prídavky na dieťa
- nárok na dovolenku
- veľmi dobrá podpora od našeho tímu v Nemecku

Informácie o výberovom konaní

Oslovila Vás naša ponuka?

Zašlite nám Vašu žiadosť e-mailom :-=KONTAKT=-

Telefón:-=KONTAKT=-

Registrujte sa ešte dnes na našich webových stránkach:www.silverhand.sk

Nasledujúci text prosim priložte k Vašej žiadosti:

"Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov pre potreby výberového konania (v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov)"

Počet videní: 1
Inzerent:Silverhand
Zverejnené pre lokality:Slovensko