PEXTON Development s.r.o.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávať dozor pri stavebných prácach a ukončovaní stavieb
- zodpovedať za riadnu inštaláciu a prevádzku technického vybavenia na pracovisku
- vykonávať dohľad nad vedením stavebného denníka
- zodpovedať za súlad prác s dokumentáciou, ako aj za dodržiavanie všeobecných technických požiadaviek
- vplývať na odstránenie zistených závad
- komunikovať s dodávateľmi

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Vysokoškolské I. stupňa
  • Vysokoškolské II. stupňa
  • Odbor: stavebníctvo
Jazyk a úroveň ovládania
  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Vodičský preukaz
  • B
  • A
Osobnostné predpoklady a zručnosti

svedomitosť, zodpovednosť, odolnosť voči stresu, predošlé skúsenosti a znalosti v oblasti stavebníctva a rekonštrukcií

vítané sú znalosti v oblasti vodoinštalácie a elektrických rozvodov

Zamestnanecké výhody, zručnosti

- variabilita pracovných úloh
- dobré pracovné prostredie
- perspektívna práca s možnosťou odborného rastu

Informácie o výberovom konaní

Svoj životopis zasielajte e-mailom na uvedenú kontaktnú adresu. Do predmetu e-mailu uveďte prosím názov pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Ponuka je aktuálna do: 26.10.2018

Počet videní: 0
Ponúkaná mzda: 800 EUR
Inzerent:PEXTON Development s.r.o.
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava